Projekt Rakowo - rozmowy

Dariusz Wróbel

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: Dariusz Wróbel »

Chłopy, co wyście brali ? Nieżle !!!
KSK

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: KSK »

Wyrok Kapturowego Sądu Koleżeńskiego
Na wniosek KSK podaje sie do publicznej wiadomosci co nastepuje
Skazuje sie kol. ŁM na 5 poznanskich karniaków, wcisniecie strzała i na 5-cio krotne prowodydorstwo z tytulu zdenaczczenia się i tym samym pozbawienie pozostałych uczestników konsumpcji, godnego kompana.
Uzasadnienie wyroku
Oskarżony, naruszajac rażąco obowiazujace normy prawne, moralne i towarzyskie, nie zapewnił ani zmiennika ani dopuszczone w takich momentach lustro. Dodatkowo oddalił sie bez zwyczajowego w takich momentach misia, oraz wzajemnego wielokrotnego odprowadzania się. Nie zaintonował i nie odśpiewał ani jednej piesni. Nie potrzymywał konwersacji oraz nie podjął zadnych prób przekrzykiwania sie z współkonsumujacymi w mało istotnym ale rubasznym temacie z góry skazanym na zapomnienie, z wyłączeniem żon.
KSK zadaną karę nie uwaza za nadmierną, i zdając sobie sprawę z jej wyjatkowej uczążliwości wymierza ją by ukrócić w przyszłosci tego typu zachowania , niegodne sprawdzonemu w bojach współbiesiadnika, jednocześnie zapobiega, i z niepokojem patrzac w przyszłosc, by inni biesiadujacy nie przejeli tych karygodnych i godnych pożałowania manier.
Dla nieznających litery prawa i ku przestrodze KSK przypomina interpretacje wykonawczą "poznańskich karniaków"" i "prowodydorstwa" i "wciśniecie strzała" :
winny zarzucanych czynów musi:
1. 5-cio krotne prowodydorstwo: 5 razy zainicjowac i skutecznie doprowadzić do libacji z minimalną iloscia 5 osób w tym min 70% musi byc uczestnikami poprzedniej konsumpcji- w ramach zadośćuczynienia. Miejsce, porę dnia i srodek komnsumpcji KSK pozostawia w dyspozycji skazanego
2. wciśniecie strzała: jakimś cudem doprowadzić do wychylenia środka konsupcji przez "Asia" lub innej uchylającej sie osobie. Wytypowane osoby, muszą posługiwac sie z odpowiednim certyfikatem trudnosci (w tym wypadku w klasie "Asia") wydanym przez kolegium KSK
3. 5 poznanskich karniaków: Podczas pierwczej zainicjowanej libacji, pomimo sfinasowania z własnych funduszy srodków konsupcji, pierwszych 5 kolejek jest przez oskarżonego pomijanych

od w/w wyroku nie przysługuje odwołanie
w imieniu narodu
- KSK-
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Czyli koszula jest u Moniki tak?
szanowanego w Wielkopolsce eksperta od budowy obiektów sportowych itp.
Dodajmy przy okazji, że ekspert ów wyraził swoje wielkie uznanie dla sposobu wykonania naszego boiska zarówno od strony projekowo-technologicznej, jak i organizacyjnej.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: NT JOP »

a ja uznałem ze tylko od strony moralno - towarzyskiej.. bo przecież były wyżyny. Choć Maciej (imię pamiętam o ile juz wtedy pamieć mnie nie myliła) faktycznie coś wspominał o świętości większej od papieskiej.. ale to tez uważam dotyczyło moralności i taktu jakim się wykazywaliśmy. Zresztą jakie my-wy. Maciej tą świętość współtworzył;-). Może włąsnie dlatego nie pamiętał się o tak przyziemnych sprawach jak koszula
LukiM

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: LukiM »

Przepraszam: czy ktoś widział może moje grabie? Pamietam, ze wracałem na nich do domu ale w garażu ich nie ma...
LukiM

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: LukiM »

Chyba, ze stały się one kamieniem węgielnym naszego boiska? W takim razie trzeba dopisać w regulaminie, ze nie wolno się rzucać.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Ja mam grabiową superatę. Coś sobie dobierzesz na pewno. Zapraszam.
Natomiast jeśli okaże się, że to nie Twoje, i jednak opcja z kamieniem węgielnym, to może wystarczy napisać, że rzucać się można ale tylko na plecy.
Dariusz Wróbel

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: Dariusz Wróbel »

Ja boję się przychodzić na te roboty ,a nóż zostawię koszule,jakieś grabie ,lub samego siebie.
Wcale się nie dziwie że nikt nie zgłasza akcesu, strach panowie ,strach!!!!!!!
Pozdrawiam
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Słupki dojechały dzisiaj, tak więc nie ma to tamto.
Do zobaczenia w sobotę!
LukiM

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: LukiM »

Ok, ja kupie myśliwska u Michalaka, Kuba przyniesie kubeczki jednorazowe... będziemy wiercić do upadlego
ODPOWIEDZ