Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: NT JOP »

a tam miedzy nami to myśle, ze połowę (przynajmniej) sukcesu odpowiada dobra organizacja i jeszcze lepsze wykorzytanie dotępnych srodków
monia1990

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: monia1990 »

To jest paranoja. Lekarz z pochodzenia obcokrajowiec. Nieprzyjemny do potęgi 100, zapatrzony w siebie, nie umie nawiązać z pacjentem nici porozumienia, życzliwości. Pacjent powinien czuć się u lekarza dobrze, wiedzieć, że lekarz go wysłucha, doradzi, nie wyliczając, że mówi pięć słów a nie jedno. Takich więcej. Zróbcie coś z tym, bo chyba nie taka rola lekarza rodzinnego - być postrachem, zapatrzonym w siebie "bufonem".
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: JakubB »

A to jest w ogóle dośc ciekawa sprawa. Ten Pan doktor faktycznie nie robi dobrego wrażenia. Był jednym z powodów przez które mój lekarz rodzinny jest poza Czerniejewem. Ale koleżanka, kolegi, ma znajomego, który ma brata, ktory ma dziewczynę która zna taką jedną :) która zna tego doktora prywatnie i, uwaga, podobno dusza człowiek, sympatyczny, miły, chętny i tak dalej.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: NT JOP »

moze nie lubi tej roboty? a moze Jakubie Ty byłeś u niego? rzuciłes okiem na sprzet informatyczny... na obieg dokumentacji,... na sprzęt medyczny i procedure badania...i stad taka zmiana nastroju jak tylko wjezdza do Czerniejewa
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: JakubB »

Znasz mnie już Tomaszu na tyle, żeby wiedzieć, że ja do każdego, naiwnie wręcz, z pierwszej mańki za pan brat. Oczywiście są wyjątki które od pierwszego wrażenia budzą wątpliwości. Nie bierz tego do siebie proszę :)
MagdaM

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: MagdaM »

Ja jak napije się wódki to tez jestem duszą towarzystwa:-) ale nie o to tu chodzi. Ostatnimi czasy miałam te przyjemność poznać osobiście tego lekarza i pozostawię to bez komentarza bo Admin miałby tu co robić. Poprostu przepisuje się wraz z dziecmi do lekarza rodzinnego w Poznaniu!!!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: NT JOP »

pewnie ktoś powie ze lekarz nie jest od zabawiania pacjentów. I zapewne będzie miał racje. I nie jest tez od irytowania ich. Powinien być od leczenia. A co na ten temat sadzicie- na temat fachowości?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: NT JOP »

powoli zbliza sie koiniec sezonu żniwowego dla osrodków zdrowia... Moze ktos pokusi sie o podsumowanie, zauwazone zmiany oczywiscie ze na lepsze, lub wrecz przeciwnie...
Zapraszam
Luki
Posty: 25
Rejestracja: 02 mar 2015, 20:46

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: Luki »

Ośrodek powiedziałbym działa w "trybie awaryjnym". Pediatry chyba oficjalnie nie ma? Gmina miała się nad tematem pochylić? I co?
Co do Pana Doktora "obcokrajowca" (piszę w cudzysłowie bo wiem, że prawdziwym lekarzem może być tylko biały Polak katolik, w ostateczności kobieta), to byłem i nie mam zastrzeżeń. Może jak się jest samemu grzecznym to wtedy on też jest grzeczny?
Waclaw

Re: Ośrodek Zdrowia w Czerniejewie- fatamorgana?

Post autor: Waclaw »

ten obcykrajowiec to jest zupelnie nowy obcykrajowiec. podobno mily i robotny.
ODPOWIEDZ