BAROMETR II - tylko superlatywy

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: NT JOP »

Na specjalne życzenie Pana Burmistrza, co prawda niewyrażone bezpośrednio, by faktycznie złamać posmak kwasu tego forum narzekaczy, proponuje temat gdzie wpisujemy sukcesy, zadowolenie i superlatywy. Jesteśmy narodem narzekaczy (we własnej opinii również) wiec udowodnijmy, ze tak nie jest. Jeżeli oczywiście będzie co wpisywać... i tym ostatnim zdaniem potwierdziłem regułę:-)

swoje opinie pozytywne ująłem m.in w barometrze w wersji wcześniejszej
gość

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: gość »

[+] w tym wątku nie narzekamy
No to narzekam - STRONA INTERNETOWA URZĘDU MIASTA I GMINY CZERNIEJEWO - Burmistrzu i Rado podziękujcie za nią poprzedniej Pani Burmistrz i Pani której to profesjonalnie wyszło - zaprojektowanie i wykonanie tej strony. WSTYDZIMY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM MY podatnicy
Dziadek Szczepan

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: Dziadek Szczepan »

Na superlatywy to chyba za wcześnie, ale dobre słowo jak najbardziej. Nieoficjalnie wiem, że Gmina Czerniejewo czyni przygotowania do budowy wielofunkcyjnej hali, która - miejmy nadzieję, że oprócz funkcji sportowych, stanie się też zapleczem szeroko rozumianej działalności kulturalnej, bo na tym polu to jesteśmy niepochlebnym ewenementem. Osobiście, to jestem pod wrażeniem takiego obiektu w Kiszkowie. Za ruch zasługujący na pochwałę uważam natomiast powołanie w Gminie Rady Seniorów, która dzisiaj właśnie miała swoją pierwszą sesję. Sz. Kropaczewski
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: Slawek »

Dostępność Burmistrza i Zastępcy.

#burmistrznaplus
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: JakubB »

"Uwolnienie" pracowników urzędu. Można prowadzić korespondencję i załatwiać sprawy bezpośrednio z daną osobą, zamiast przeciskać każdego maila, pismo, przez biurko (v-ce)burmistrza.
Z przyziemniejszych: chodnik pod Biedronką.

#burmistrznaplus
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: NT JOP »

ładnie utrzymane miasteczko, mnie osobiście bardzo sie podoba i lubię Czerniejewo

#urzadnaplus
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: NT JOP »

Rada złożona z ludzi którzy coś chca zdziałać. Myślę, ze nikt tam nie jest przypadkowo
rakowianin

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: rakowianin »

1. ciesze się, ze są tacy ludzie jak Sławek i p. Lila: konie pociągowe wozów pełne węgla (mysle, ze tym mało zgrabnym porównaniem nie obrażam a jedynie ukazuję oblicze tej pracy)... oby Wam sił i zapału starczyło na pokonywanie własnego byc może zniechęcenia i/lub niechęci być może innych
2. Diametralnie zmieniłem zdanie o p. Szczepanie... oo... i "rymło sie" nawet:-). Myślę że jeszcze na łamach tego forum razem zaskoczymy czytelników
3. Każdemu sołectwu życzę osoby na wzór Jacka. Nie czeka na zaprosiny tylko sam stara się wyłuskiwać problemy które trzeba przeskoczyć. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie co do jego działań (zainteresowania) na rzecz naszego sołectwa. Mozę dobrym zwyczajem byłyby sztywno osadzone w czasie, cykliczne, zebrania wiejskie z radnym który z jednej strony wysłucha bolączek by zadziałać a z drugiej zreferuje co tam w świecie i dlaczego mamy np.: drożej. Takie 100 pytań do...
4. Ulubiony urzędnik- p. Edwin;-). Może nic nie załatwiliśmy specjalnego ale za to jak zabawnie było...
mieszkaniec

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: mieszkaniec »

Super strona WWW oczywiście UMiG Czerniejewo ;-)
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: BAROMETR II - tylko superlatywy

Post autor: Szczepan »

rakowianin pisze:1. ciesze się, ze są tacy ludzie jak Sławek i p. Lila: konie pociągowe wozów pełne węgla (mysle, ze tym mało zgrabnym porównaniem nie obrażam a jedynie ukazuję oblicze tej pracy)... oby Wam sił i zapału starczyło na pokonywanie własnego byc może zniechęcenia i/lub niechęci być może innych
2. Diametralnie zmieniłem zdanie o p. Szczepanie... oo... i "rymło sie" nawet:-). Myślę że jeszcze na łamach tego forum razem zaskoczymy czytelników
3. Każdemu sołectwu życzę osoby na wzór Jacka. Nie czeka na zaprosiny tylko sam stara się wyłuskiwać problemy które trzeba przeskoczyć. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie co do jego działań (zainteresowania) na rzecz naszego sołectwa. Mozę dobrym zwyczajem byłyby sztywno osadzone w czasie, cykliczne, zebrania wiejskie z radnym który z jednej strony wysłucha bolączek by zadziałać a z drugiej zreferuje co tam w świecie i dlaczego mamy np.: drożej. Takie 100 pytań do...
4. Ulubiony urzędnik- p. Edwin;-). Może nic nie załatwiliśmy specjalnego ale za to jak zabawnie było...
Szczepan.
Bardzo mnie cieszy zmiana opinii o mnie, na "diametralnie" odmienną, myślę, że dobrą. Cóż, zdziwko mnie targnęło, bo ja zawsze byłem taki sam. Pozdrawiam "rakowianina" i oczekuję propozycji. Darz Bór! Sz. Kropaczewski
ODPOWIEDZ