Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

ODPOWIEDZ
gościnnie

Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

Post autor: gościnnie »

Jako niezalogowany nie mogę dodać tematu więc pozwalam sobie na wpis w tym miejscu :)

Już wielokrotnie jadąc koło osiedla bloków w Czerniejewie na rondzie niektóre auta oraz spora liczba rowerzystów wymusza pierwszeństwo. Nauczony doświadczeniem zwracam szczególną uwagę na pojazdy jadące zwłaszcza od strony orlika.
Czy ja mam takiego pecha czy i Wam się ta sytuacja zdarza ?
blokowicz

Re: Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

Post autor: blokowicz »

masz pecha ;-) a propos tej ulicy to jeśli się nie mylę jest tam ograniczenie prędkości którego nikt nie przestrzega i myślę sobie że Policja powinna zorientować się w sytuacji o której wspominam. Panie komendancie niech Pan w popołudniowych godzinach wyśle tam zamaskowany radiowóz zwiadowczy. Może wtedy ktoś zrozumie że ograniczenie to ograniczenie a nie kolejny znak który "o czymś tam mówi"
gościnnie

Re: Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

Post autor: gościnnie »

Faktycznie tylko ja mam z tym problem, ponad 70 odsłon tematu i żadna osoba nie potwierdziła że takie sytuacje się komuś zdarzają. Chyba że........ "czytający" to są te osoby co wymuszają :)
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

Post autor: NT JOP »

hmm, często tam jeżdżę, i przyznam nie trafiłem na taką sytuacje... chyba że..jestem tą osoba o której pisze "gościnnie". Sprawdzę siebie przy następnej okazji
gościnnie

Re: Rondo w Czerniejewie - pierwszeństwo

Post autor: gościnnie »

Hej,
Przestawiono znak "obszar zabudowany" o kilkaset metrów. Teraz jest za stacją paliw. Można się zdziwić....... oj można :)
ODPOWIEDZ