Polski przemysł jajczarski

Mirek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Mirek »

Przeczytałem z ciekawością prezentowane tu poglądy dotyczące "dopalaczy".
Zgadzam się z "Tadkiem" i " tym co pisze "Sławek" w całości.
Dodam, że informowanie i edukacja tematyczna w szkołach powinna być realizowana łącznie z pogadankami o narkotykach, gdy zaprasza się funkcjonariuszy Policji, co dodaje prestiżu prezentowanych stanowisk.
Jak widać na tym forum "dyskusja dopalaczowa umarła". Może to znaczy, że na ich używanie istnieje społeczne przyzwolenie lokalnego środowiska.
Nawet "Szczepan" jak widać w swoim zapale zmian już się wypalił.
Brak sensownej argumentacji to jedna z cech jego tekstów.
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Szczepan »

Mirek pisze:Przeczytałem z ciekawością prezentowane tu poglądy dotyczące "dopalaczy".
Zgadzam się z "Tadkiem" i " tym co pisze "Sławek" w całości.
Dodam, że informowanie i edukacja tematyczna w szkołach powinna być realizowana łącznie z pogadankami o narkotykach, gdy zaprasza się funkcjonariuszy Policji, co dodaje prestiżu prezentowanych stanowisk.
Jak widać na tym forum "dyskusja dopalaczowa umarła". Może to znaczy, że na ich używanie istnieje społeczne przyzwolenie lokalnego środowiska.
Nawet "Szczepan" jak widać w swoim zapale zmian już się wypalił.
Brak sensownej argumentacji to jedna z cech jego tekstów.

Głupota oraz chamstwo na forach internetowych, zabronione nie jest, stąd tylu amatorów radosnej i tajnej twórczości, jawność bowiem, to odpowiedzialność za swoje słowa i narażenie swojej osoby na ocenę tych, którzy takiego internetowego gieroja znają, a że znajdujemy się na takim a nie innym forum, jest to czynnik bardzo istny.
Uzasadnienie. Nie przypominam sobie, abym kiedyś pisał tutaj o narkotykach, czy też dopalaczach. Mojego imienia proszę nie brać w żaden cudzysłów, bo ja nie nazywam siebie w cudzysłowie, a przenoszenie dyskusji z jednego forum na drugie nie jest mądre dlatego, że nie każdy jest omnibusem i czyta wszystko. Jeżeli zaś chodzi o walkę z dopalaczami i brak "sensownej argumentacji" z mojej strony, to skwituję to jednym adekwatnym słowem - nie moim. "'Gospodarka głupcze!" Jakkolwiek się więc naprawdę nazywasz dzielny "Mirku", weź sobie te słowa mądrego człowieka do łba, bo żeby walczyć z głupotą dowolnego rodzaju, trzeba mieć przede wszystkim pieniądze. Jeżeli Ty masz ich za dużo, to zbuduj szpital dla amatorów "Mocarza" itp.
Szczepan Kropaczewski
Mirek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Mirek »

Twoja wypowiedź "Szczepanie", potwierdza Twoje słowa. Chamstwo nie jest zabronione.
Cudzysłów użyłem dlatego, że jest w nim zawart nick autora. Tak naprawdę nie wiem kto to jest "Szczepan" i za kogo może się podawać.
Niestety dla Ciebie - takie są zasady.
Brak argumentacji z Twojej strony stał się faktem. Tadek słusznie nawał Cię "Mędrcem" . Ja dodam "Mędrcem poprzedniej epoki".
Sam zachęcałeś tutaj do czytania Twoich artukułów na innym potralu, to po co sie obruszasz, przecież przez to masz chociaż kilku czytelników.
Brak argumentacji jakoś nie przeszkadzał Ci w pisaniu tego co stało się sednem dyskusji o dopalaczach.
Nazywając się głupcem postąpiłeś chyna niemądrze. Cóż jednak można było się spodziewać skoro sam uważasz się za "niezbyt mądrego" .
Przestrzegam, przed przedawkowaniem "Stoperanu" , który zewsząd polecasz, bo nie wiadomo czy znajdzie się miejsce w szpitalu przepełnionym od użytkowników dopalaczy.
pozdrawiam serdecznie
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Szczepan »

Mirek pisze:Twoja wypowiedź "Szczepanie", potwierdza Twoje słowa. Chamstwo nie jest zabronione.
Cudzysłów użyłem dlatego, że jest w nim zawart nick autora. Tak naprawdę nie wiem kto to jest "Szczepan" i za kogo może się podawać.
Niestety dla Ciebie - takie są zasady.
Brak argumentacji z Twojej strony stał się faktem. Tadek słusznie nawał Cię "Mędrcem" . Ja dodam "Mędrcem poprzedniej epoki".
Sam zachęcałeś tutaj do czytania Twoich artukułów na innym potralu, to po co sie obruszasz, przecież przez to masz chociaż kilku czytelników.
Brak argumentacji jakoś nie przeszkadzał Ci w pisaniu tego co stało się sednem dyskusji o dopalaczach.
Nazywając się głupcem postąpiłeś chyna niemądrze. Cóż jednak można było się spodziewać skoro sam uważasz się za "niezbyt mądrego" .
Przestrzegam, przed przedawkowaniem "Stoperanu" , który zewsząd polecasz, bo nie wiadomo czy znajdzie się miejsce w szpitalu przepełnionym od użytkowników dopalaczy.
pozdrawiam serdecznie
A więc "Mirku" czy jak się tam dzisiaj nazwałeś, kompletnie nie rozumiem Twojego zdania o braku argumentów, bo podałem Tobie podstawowy i najważniejszy - "gospodarka głupcze!" Jeżeli uważasz, że jakiekolwiek państwo na świecie jest zdolne do walki z ludzką głupotą - tutaj polegającą na świadomym zatruwaniu swojego organizmu i oczekiwaniu, że to państwo, a nie sam amator silnych wrażeń ma pokryć koszty przywracania takiego idioty do życia, to jesteś jednym z tych geniuszy, którzy są mądrzy inaczej. Gratuluję. Zachęcanie do czytania czegokolwiek gdzieś, nie jest tożsame z przenoszeniem dyskusji nad poruszonym tam problemem, a jeżeli już się to robi, to należy zaznaczyć, do czego i gdzie umieszczonego, autor dyskusji się odwołuje. Zrozumiano?
Na koniec przyjmij też do wiadomości rzecz dla każdego średnio rozgarniętego człowieka oczywistą. Moje nazwisko i zdjęcie które widać w IL.pl (ostatnio bardziej aktualne ukazało się w "Monitorze czerniejewskim") jest prawdziwe, więc mówienie, że Ty nie masz pojęcia z kim polemizujesz, jest czymś więcej niż głupotą totalną. Myślenie ma kolosalną przyszłość, polecam pilny trening.

Szczepan Kropaczewski
gość

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: gość »

Szczepan za dużo mędrkujesz. Nie twoja epoka a tępo rozwoju wszelkich rzeczy za którymi już nie nadążasz jest za szybkie więc daj sobie spokój.
szcze-PAN

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: szcze-PAN »

gość pisze:Szczepan za dużo mędrkujesz. Nie twoja epoka a tępo rozwoju wszelkich rzeczy za którymi już nie nadążasz jest za szybkie więc daj sobie spokój.
Spowolnienie reakcji myślowych może być efektem dopalaczy lub - stoperanu.
Należy to zrozumieć :-))) .
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Szczepan »

szcze-PAN pisze:
gość pisze:Szczepan za dużo mędrkujesz. Nie twoja epoka a tępo rozwoju wszelkich rzeczy za którymi już nie nadążasz jest za szybkie więc daj sobie spokój.
Spowolnienie reakcji myślowych może być efektem dopalaczy lub - stoperanu.
Należy to zrozumieć :-))) .

Witam kolejne wcielenie "Mirka", dzisiaj mojego"imiennika"! Szkoda, Kolego, ze jedynym Twoim argumentem w dyskusji, jest brak jakiegokolwiek argumentu logicznego, a to czym się w swojej ograniczonej działalności para myślowej posługujesz jest stwierdzenie, które jest identyczne ze stanowiskiem przedwojennych księży (i dalej wstecz) którzy do zadających mądre pytania ludzi mówili tak: "A ty to się zamknij, bo jesteś za mądry!" Na koniec. Zarzucasz mi ograniczenie umysłowe spowodowane używaniem jakichś tam chemikaliów, a ja uważam, że Twoje jest wrodzone, współczuję.


Szczepan Kropaczewski
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: JakubB »

Kończcie Waści...
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Szczepan »

JakubB pisze:Kończcie Waści...
Rozumiem, że pańskie Imię jest prawdziwe, a więc panie Jakubie! Jestem w stu procentach za tym, aby nie było tutaj potrzeby takiej (przepraszam) rozmowy d... z wiechciem. Ja nikogo do tego typu zachowań nie prowokuję, ale jeżeli ktoś mnie - człowieka znanego mu przynajmniej z imienia, nazwiska i obrazka, bezpodstawnie obraża i posługując się wymyślonym i ciągle zmienianym nickiem, oraz swoją pseudo logiką usiłuje zarzucić, że używam środków psychoaktywnych itd. to oświadczam, że niech się taki internetowy troll niczego dobrego z mojej strony nie spodziewa. TO NIE JA WSZCZĄŁEM TĄ DURNĄ DYSKUSJĘ, TYLKO JAKIŚ "MIREK", więc jeśli go Pan zna, to proszę go należycie pozdrowić.
Uszanowania dla Pana. Szczepan Kropaczewski
szcze-PAN

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: szcze-PAN »

Kilka uwag.
Niezależne Forum Mieszkańców stworzono po to, aby w naszej "Małej Ojczyźnie" zaistniało miejsce, w którym mogą być wymieniane poglądy poza cenzurą.
Znaczenia zatem nie ma kto jest ich autorem, pod iloma nickami (jeśli są takie przypadki) się wypowiada, a jedynie to jakie treści owe opinie niosą.
Nie jest to bowiem miejsce, w którym toczyć się powinny "osobiste wojenki" lecz miejsce "ścierania" różnych poglądów.
Z tego już powodu nawet wskazane jest wyrażanie ich pod "Nazwą użytkownika", a nie imieniem i nazwiskiem.
Takie rozwiązanie wyklucza w "rozmówcach" ewentualne osobiste uprzedzenia, pozwalając skupić się nad tematem dyskusji.
Moderator w osobie Twórcy niniejszego forum, zadeklarował interwencje w przypadkach naruszania prawa, wulgaryzacji dyskusji lub innych sytuacji dotyczacych naruszania dóbr osobistych.
Każdy "obrażony" lub dotknięty treścią może ponadto zgłosić to administratorowi, który z pewnością stając na wyśokości zadania usunie wątpliwe treści.
Dyskusja tocząca się tutaj w temacie (mówiąc potocznie) - "DOPALACZY", przebiega na kulturalnym poziomie.
Jedynym wyjątkiem są dość prymitywne i emocjonalne teksty "Szczepana", który ten poziom znacznie zaniża.
Jednak żaden z uczestników dyskusji nie poczuł sie obrażony (przynajmniej oficjalnie), co może prowadzić do wniosku, że jeśli "Szczepan" jest tym za kogo się podaje, to "każdy wiek ma swoje prawa" i należy mu wybaczyć wypowiedzi mogące obrażać innych - którzy jak się okazuje są bardzo wyrozumiali.
Osobiście uważam, że jeśli "agresja Szczepana" może być terapią na osobistą niemoc zmian których oczekuje, to niech będzie Mu "na zdrowie".

Pozdrawiam wszystkich uczestników dyskusji.
ODPOWIEDZ