WOŚP

ODPOWIEDZ
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

WOŚP

Post autor: Slawek »

Szanowni Państwo, przed nami 24 Finał WOŚP. Zwracam się do Was z prośbą o udział w imprezach organizowanych w naszej gminie. Chciałbym byście postrzegali Finał WOŚP w naszej gminie jako jedną z imprez organizowanych przez mieszkańców dla mieszkańców, przy okazji której zbiera się środki na szczytne cele. Chciałbym, byście wsparli nasze działania mimo wątpliwości, jakie budzi wydatkowanie środków zebranych w Polsce w ramach Finału. Chciałbym, byście wsparli WOŚP mimo jej "istnienia" w kontekście 100 mln wydanych przez rząd na ostatnie referendum. Proszę o to byście spojrzeli na ten nasz Finał, jako na prezentacje talentów naszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Byście się bawili przy występach, w kawiarni, przy muzyce. Proszę Was o wspólne spotkanie i zwykłe pogaduchy.
Już teraz dziękuję tym wszystkim, którzy pozwolą nam uczestniczyć w WOŚP w naszej gminie (po Finale zamieszczę listę sponsorów i działaczy).
Zwracam się jednocześnie z prośbą, jako szef sztabu w Czerniejewie - jeśli Państwo chcą nam pomóc w formie materiałowej tzn. z rzeczami do "licytacji" to bardzo proszę o przekazanie rzeczy do sekretariatu ZSP w Czerniejewie do 8 stycznia.
Program ogólny jest zamieszczony: http://czerniejewo.pl/asp/pl_start.asp? ... ja=artykul

Dziękuję za wszelkie wsparcie.
Sławomir Zakrzewski
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: WOŚP

Post autor: Slawek »

W tym Finale możecie Państwo wylicytować m.im. dwa złote serduszka, dwa srebrne serduszka, dzień w fotelu Burmistrza i letnia noc w pałacu, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, jazdy konne i wiele innych. Można kupić tanią książkę w holu sali gimnastycznej, obejrzeć występy i przejść do kawiarenki, zrobić sobie badania i zabrać co nieco słodkiego do domu, ponownie obejrzeć występy, wziąć udział w licytacjach i sięgnąć po książkę. W ramach realizacji potrzeby silniejszego uderzenia można przyjść i posłuchać mistrzów muzyki w OSP. Nie traćcie czasu przed TV. Zyskajcie go na Naszym Finale.
Czerw

Re: WOŚP

Post autor: Czerw »

bez fajerwerków? za DG były!
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: WOŚP

Post autor: Slawek »

Bez fajerwerków. Można mieć o to pretensje do mnie i tylko do mnie. Ogólnie wszelkie uwagi proszę kierować do mnie jako do szefa sztabu w Czerniejewie.
Według wstępnego wyliczenia zebraliśmy 13 187 zł. Dziś skromnie podziękuję wszystkim, którzy przyłożyli się do naszego Wośp. Obiecuję, że w ciągu kilku dni podam Państwu bliższe informacje. Nigdy nie będą pełne, bo wymienić wszystkie występujące dzieci, nauczycieli przygotowujących, kwestujących, grających, śpiewających, tańczących, ofiarodawców fantów i pieniędzy po prostu nie dam rady, za co z góry przepraszam.
Jeszcze takiej kwoty nie uzbieraliśmy, co traktuję również jako wyraz zaufania dla mnie i całej ekipy, która organizowała Wośp.
Dziękuję.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: WOŚP

Post autor: NT JOP »

dziękuje. Mało kto ma bna tyle energii i odwagi by podjąć sie organizacji takiej imprezy... czegokolwiek. Jeszcze raz dziękuję i uważam ze było serdecznie.
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: WOŚP

Post autor: Slawek »

ODPOWIEDZ