Apel

Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Apel

Post autor: Szczepan »

Apel


Rada Seniorów Miasta i Gminy Czerniejewo, zamierza wydać w formie książkowej wspomnienia o ludziach i czasach, które już przeminęły albo też przemijają na naszych oczach.
W tym celu zwracamy się do Państwa z gorącym apelem i prośbą, o udostępnienie nam posiadanych pamiątek w postaci zdjęć i dokumentów ilustrujących minione czasy i zdarzenia. Wszystkie materiały prosimy dostarczyć do Pani Marii Kopeć pracującej w Urzędzie Miasta i Gminy Czerniejewo, gdzie zostaną od ręki zeskanowane i zwrócone właścicielowi, albo też przesłać gotowe skany mailowo, na adres: kropka48@o2.pl
Jeżeli zaś ktoś by zechciał podzielić się takimi wiadomościami, lub samemu przygotować rozdział książki, to prosimy o kontakt mailowy jak wyżej, lub też zadzwonić pod numer telefonu: 601 836 681



Przewodniczący Zespołu Redakcyjnego

Szczepan Kropaczewski
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Apel

Post autor: NT JOP »

jak rozumiem materiały mają dotyczyć gminy, a dokładnie miejscowosci wchodzacych w skład gminy? W zasadzie juz okreslenie granic gminy na przestrzeni lat, ba -wieków bedzie wspaniałym zbiorem historycznym
zbulwersowany

Re: Apel

Post autor: zbulwersowany »

Z całym szacunkiem do Pana , jestem zbulwersowany Pana działaniami w opinii publicznej życia społeczności lokalnej , w której nie ma Pan żadnej legitymacji moralnej i prawnej , aby występować w roli profesjonalnego historyka czy dziennikarza upoważnionego do takich czynności. Swoim postępowaniem i działaniem w oczach społeczności lokalnej zasługuje Pan na nieuczciwe działania wobec osób w podeszłym wieku , jest to niemoralne . Niech te działania pozostawi Pan profesjonalistom , nie ma Pan prawa do prowadzenia takich działań , a nazywanie się redaktorem , to już porażka i nieporozumienie . Proszę się opamiętać , więcej pokory , dobrego traktowania i zachowania oraz szacunek z taktem i umiarem do ludzi społeczności lokalnej miasta i gminy Czerniejewo , którzy pomimo sędziwego wieku , jeszcze psychicznie są sprawni i znają swoje prawa , gdzie w Rzeczypospolitej Polskiej gromadzone są zasoby historyczne w postaci zdjęć , listów itp. w zakresie prawdy historycznej naszej małej Ojczyzny. Jestem zdziwiony , że Pan uzurpuje sobie do tych działań historycznych , jako laik jakiekolwiek prawa historyczne.
zbulwersowany

Re: Apel

Post autor: zbulwersowany »

Przepraszam bardzo , powyższa odpowiedź jest kierowana do Apel .
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Apel

Post autor: JakubB »

No i? Tomasz co Ty na to? Siedzisz tylko i uzurpujesz!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Apel

Post autor: NT JOP »

hmm, sa dwie opcje:
albo ja własnie oberwałem
albo Szczepan
przy czym, jako ze nigdy nie znazwałem się redaktorem, mysle ze oberwał Szczepan.
coz ja na to..? coz, jest jakis konflikt, głeboki, dawny, i nie mam zamiaru w to sie włączać.
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Apel

Post autor: Szczepan »

Ponieważ "zbulwersowany" nie podaje swoich danych osobowych - komentując podpisany z imienia i nazwiska tekst, ja nie będę się do jego konfabulacji odnosił merytorycznie, wystarczy kiedy powiem, że takie działanie jest po prostu CHAMSKIE. Poza wszystkim, polecam uważne czytanie tekstu, bo najwyraźniej autor tych wypocin ma kłopoty z przyswojeniem podstawowych faktów.
Szczepan Kropaczewski
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Apel - humor zeszytów szkolnych

Post autor: Szczepan »

"Jestem zadziwiony, że Pan uzurpuje sobie do tych działań historycznych, jakiekolwiek prawa historyczne" ?! Kto to napisał? Pewnie jakiś kmiot bez wyobraźni, i to jeszcze kmiot zbulwersowany. Gratuluję.
Szczepan Kropaczewski
internet dla idiotów

Re: Apel

Post autor: internet dla idiotów »

Do "zbulwersowanego" Otóż panie zbulwersowany i nie kumaty. Autor "Apelu" może się śmiało nazwać (chociaż tego wcale nie zrobił!!!) redaktorem naczelnym dowolnego pisma o czymś, i będzie to zgodne z prawem oraz logiką - nawet elementarną. A ponieważ mamy do czynienia z jednostką bardzo prymitywną, która wszak wnosi wielkie pretensje, podaję przykład: Ja Franek Kimono zamieszkały we wsi R. proszę o wyrażenie zgody na budowę publicznego kibla we wsi G.
Podpisano. Ciepły brat W.
zbulwersowany

Re: Apel

Post autor: zbulwersowany »

Wypraszam sobie brak szacunku i obrażanie na tym forum , chyba za prawdę , jakiegoś Szczepana . To dziwne i skandaliczne , aby przytaczać słowo konfabulacje nie znając jego prawdziwego znaczenia , polecam douczyć się w odpowiednich materiałach historycznych co znaczy to słowo , bo mnie Polakowi z prawem moralnym i czystym sumieniem nie wypada cytować co to słowo oznacza w języku polskim. Wstydzę się strasznie za wpisy , nie znanego mnie Szczepana , który posługuje się na forum językiem arogancji , buty , jadu i nienawiści do człowieka , swojego Rodaka , słownictwo tego człowieka , to jak niewychowany , podwórkowy , pospolity w społeczności lokalnej rozrabiaka , aby skłócić mieszkańców. Ponadto ten Szczepan , nie ma żadnych praw do pisania wspomnień historycznych mieszkańców w sędziwym wieku , niech okaże swoje uprawnienia do wykonywania zawodu historyka lub dziennikarza. Pożal się Boże , co ten człowiek wypisuje na forum używając wyrazów , które nie mieszczą się w granicach praw obyczajowych i moralnych i taki ktoś bierze się za pisanie prawdy historycznej od naszych mądrych i subtelnych ludzi w podeszłym wieku. Ten Szczepan , skąd się wziął i jakim musi być złym człowiekiem , aby nie nauczyć się dokonywania swoich wpisów w sposób kulturalny , czas na naukę i to długą dialogu i porozumienia. Trafiłem pierwszy raz na to forum , ale nie dopuszczę , aby takie wpisy Szczepana jak powyżej , w takim stylu i tonie skandalicznym pojawiały się dalej na tym forum.
ODPOWIEDZ