Podwyżki

ODPOWIEDZ
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Podwyżki

Post autor: JakubB »

Taki SMS dostaliśmy w sprawie LEKCJI ANGIELSKIEGO dla dzieci, które to lekcje prowadzone były na nowej hali:

" W związku z nagła i niezapowiedziana podwyżka kwoty wynajmu hali przez pana Burmistrza o 500%, jestem zmuszona przenieść wszystkie zajęcia do sali OSP już od 19.01. Liczę na Państwa wyrozumiałość. Myślę, że ta lokalizacja będzie równie dobrą dla Państwa dzieci. Proszę o potwierdzenie obecności dziecka. "
sprawiedliwy

Re: Podwyżki

Post autor: sprawiedliwy »

W gminie nie potrzeba znać języka, burmistrz nie zna i proszę jak wysoko zaszedł. Po co komu ten angielski? Tam dzieci posyłają sami tacy Bóg wie co -ynteligenty, ich pewnie stać to niech płacą jak takie to ważne dla nich, zobaczymy komu tak naprawdę zależy na rozwoju dziecka, pożałują na pociechy? Hala jest dla normalnych mieszkańców, za kredyt postawiona a nie nie za wasze piniądze(raty gmina płaci a nie wy, no), jak ktoś chce dzieci uczyć to niech jeździ gdzie indziej a nie kosztem gminy.
Yolosky

Re: Podwyżki

Post autor: Yolosky »

Burmistrz ewidentnie do odwołania. Podpadł mi nie odpisując na maila. Pewnie nie umie odczytać...
mieszkaniec

Re: Podwyżki

Post autor: mieszkaniec »

Dzień Doby. Mam pytanie co myślicie o blisko 70% podwyżce diet radnych w naszej gminie ,mieli 700 zł i dołożyli sobie sami prawie 500zł czyli ok 1200/miesiąc
ODPOWIEDZ