Przedłużenie kadencji dyrektora

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Przedłużenie kadencji dyrektora

Post autor: JakubB »

Zarządzenie nr 53/2015 Burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo z dnia 24 czerwca 2015 r. w sprawie przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora Przedszkola "Wróbelek-Elemelek" w Czerniejewie
(...)
po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej Przedszkola "Wróbelek-Elemelek" w Czerniejewie, w uzgodnienia z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty w Poznaniu:
Przedłuża się Pani Bożenie Buczkowskiej okres powierzenia stanowiska dyrektora Przedszkola "Wróbelek-Elemelek" w Czerniejewie na okres 2 lat szkolnych tj. od 1 września 2015 r. do 31 sierpnia 2017 r.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Przedłużenie kadencji dyrektora

Post autor: NT JOP »

znaczy się, ze to rozwiązanie jest ok, akceptowalne, zgodne z linia pracodawca-pracownik, i niczym nie narusza demokracji nawet tej pośredniej?
bo nie rozumiem tej informacji podanej w tej formie
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Przedłużenie kadencji dyrektora

Post autor: JakubB »

To jest zupełnie prosta informacja dla rodziców dzieci z naszego przedszkola: dzięki tej informacji będą wiedzieli kto będzie dyrektorem przez kolejne dwa lata.
Możesz konkretnie powiedzieć której części komunikatu nie rozumiesz? Postaram się wyjaśnić.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Przedłużenie kadencji dyrektora

Post autor: NT JOP »

to od: po za zasięgnięciu...


Znaczy się Jakubie, ja tu nie draże tylko pytam z ciekawości bo sienie znam: jeżeli zawsze zasięga się ...opiniuje etc to jest to standard. Wiec jak napisałeś ta procedurę wyboru/przedłużenia umowy to tak zabrzmiało jakby to był jakiś tryb wyjątkowy. Stad pytanie. Zresztą, jakby był to tryb wyjątkowy to nic mi do tego, ale zaciekawił mnie sposób wyłaniania dyrektorów takich placówek. Myślałem, ze jest jakiś konkurs coś w tym guście, porównanie z ewentualnymi kontrkandydatami, i na zasadzie zbiórki głosów, i za poparciem rodziców (?), pracowników (?), pracodawcy (?), lub bez tego poparcia rozstrzyga sie o objęciu stanowiska.
Dlaczego mnie to ciekawi. bo niedawno był hałas w gminie .. wiec chyba taki wybór to nie tylko formalność i nie tylko da się wtłoczyć w tzw dobro naszych dzieci
Rodzic

Re: Przedłużenie kadencji dyrektora

Post autor: Rodzic »

Po prostu pięknie! :-(
ODPOWIEDZ