Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

ale zeby nie było ze mam swoj wór tolerancji na... niezmierzonej głębokości dodam iz wg mnie zakazy niczego nie zmieniają (przykład:: prohibicja w USA:-)). Natomiast piętnowanie czyli przewaga głosów niezadowolona na zaistniały fakt jest sposobem o niebo skuteczniejszym. W tresurze psa (ups w wychowywaniu;-)) nazywa sie to zaszczepianiem kompleksu... po pewnym czasie pies nie wie z jakiego powodu to robi, ale to robi. A ze jesteśmy homo sapiens to przykłady (posty usunięte) powinny zostać w konfrontacji do głosów niezadowolenia. Jeżeli coś sie komuś nie podoba niech o tym mówi, najlepiej obydwie strony, a pomiędzy nimi wypowiedzi osób postronnych obserwujących sam dobór słów. Forum na tym pewnie straciło, wolność słowa tez. Lecz można to naprawić, ta samą metodą. Tylko ci zniesmaczeni powinni tez zabierać głos a nie milcząc de facto dawać przyzwolenie.
Luki

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Luki »

Przepraszam, że mimo iż po wyborach, a ja nadal jątrzę...
Ale to w sumie nie ja:

http://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o ... eznie.html

Jednak mieszkamy w gnieźnieńskim powiecie. Szkoda, że nie zapytałem o to kandydata na radnego powiatowego.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

taka rola ..pytać.. by wiedziec.. bo sami jak wiesz nie powiedzą
Jurand ze spychowa

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Jurand ze spychowa »

NT JOP pisze:taka rola ..pytać.. by wiedziec.. bo sami jak wiesz nie powiedzą
Cenzura postów nie zamieszczają olać rakowoorg tuba władzy dopiero dzisiaj wiem ze rakowo to wielka ściema nie pisać sami zrobimy org no nie interwencja wszędzie dobrze jest mieć jak napisałem ze rakowo się kończy postu nie ma a rakowo to KO tablicę przejrzałem ściema
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Jurandzie.. Ty widzisz... Ty mówisz... Ty masz dłoń.. ale czy masz 5 klepke? Myśle, ze zabrakło w Twych słowach dziekuje.. Bo pewnie za niedługi czas zeznawałbys w chrakterze podejrzanego za naruszenie godości osobistej, osoby publicznej. Pomyślałeś o tym?
Luki

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Luki »

Google translate coś szwankuje...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

to nie google to synapsy
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: JakubB »

Idąc dalej tą logiką: ci co z wagonów zmywają "j... policję" to też cenzorzy.
Może się kończy, może nie kończy - nic na siłę. Jeśli ma być poziom szamba to lepiej zamknąć cyrk i poczekać aż niektórym spadnie ciśnienie. Gmina coś straci, pewnie gmina będzie się domyślać przez kogo. Ale cóż, niektórzy tak mają, że budzą się źli, a chodzą spać wściekli. Przykre i smutne.
A Jurand... no cóż rozpracował nas. Olej nas Jurandzie. Błagam olej!
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Szczepan »

Miron pisze:Do Szczepana
A kto jest adresatem o którym piszesz ?
Co to znaczy że Cię olali w starostwie ?
Ochrona danych osobowych to chyba dobra praktyka, może czegoś nie rozumiem.
Do Mirona.
Otóż myślenie, to bardzo atrakcyjne zajęcie, polecam w wolnych chwilach.
Kto jest adresatem? Pewnie ten, który na pismo odpowiedział, czyli burmistrz.
Słowo olali, nie jest słowem pięknym, przyznaję, ale uważam, że adekwatnym. Otóż dwa razy zwróciłem się do starostwa we Wrześni o tą informację - do której według prawnika mam prawo dlatego, że tajne organizacje w Polsce nie maja prawa do istnienia.
Ochrona danych osobowych nie oznacza, że ktoś kto zakłada jakiekolwiek zarejestrowane stowarzyszenie lub organizację, ma prawo do pełnej anonimowości w zakresie o jakim piszę.
Szczepan Kropaczewski
Miron

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Miron »

Szczepan pisze: Do Mirona.
Otóż myślenie, to bardzo atrakcyjne zajęcie, polecam w wolnych chwilach.
Kto jest adresatem? Pewnie ten, który na pismo odpowiedział, czyli burmistrz.
Słowo olali, nie jest słowem pięknym, przyznaję, ale uważam, że adekwatnym. Otóż dwa razy zwróciłem się do starostwa we Wrześni o tą informację - do której według prawnika mam prawo dlatego, że tajne organizacje w Polsce nie maja prawa do istnienia.
Ochrona danych osobowych nie oznacza, że ktoś kto zakłada jakiekolwiek zarejestrowane stowarzyszenie lub organizację, ma prawo do pełnej anonimowości w zakresie o jakim piszę.
Szczepan Kropaczewski
Z pewnością masz rację - powinieneś zająć się myśleniem (w trybie pilnym).
Adresatem tego co zobaczyłem nie jest burmistrz, lecz opinia publiczna.
Facet z zamkiem na ustach to chyba bardziej symbol zamykania ust innym, a nie burmistrz który te usta chce zamknąć :-), czego widać nie zrozumiałeś Szczepanie .
A z tym "olaniem" (posługując się zrozumiałym Tobie "językiem literackim") , to wszędzie jest tak samo. Nawet w Czerniejewie wcześniejsza Pani Burmistrz uprawiała takie praktyki i może dlatego zniknęła i jakoś jej brak nikomu nie przeszkadza.
Jej chyba też nie brakuje nas, pokazała to swoją nieobecnością na Uroczystej Sesji z okazji 25 lat Samorządu, na którą była podobno zaproszona.
Przecież mając swój wkład w te 25 lat chyba była osobą tam honorową. Bardziej niż przybyły jej były zastępca.
Może też poprostu jak mawiasz Szczepanie - nas "olała".
Mimo wszystko dziękuję Ci za wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ