Much miliony

Wacek

Re: Much miliony

Post autor: Wacek »

Oczywiście że nic z tego nie wyjdzie. Już leci strumień kasy żeby zatrzymać. Już media trąbią o milionach miejsc pracy, miliardach w podatkach, hamowaniu gospodarki i w ogóle koniec świata. Że jak zakażemy tu to nic nie da bo się przeniosą do Rosji. To ja się pytam dlaczego jeszcze się nie przenieśli. A jeśli kwestie etyczne są tak bardzo obojetne to może zacznijmy produkować kokainę - pieniądz nie śmierdzi?
nomad

Re: Much miliony

Post autor: nomad »

Kokainę?
w Polsce Marihuany leczniczej nie można produkować
a co dopiero kokainę ....
prezio tego nie podpisze hihihi

a norki przemianują na ....drób hodowlany na rękawiczki
i będzie legalne
Lijalo
Prawdziwy forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:50

Re: Much miliony

Post autor: Lijalo »

Muuchyyyy!!! :evil: :evil:

Od tygodnia w Rakowie jest nie do wytrzymania! :x U Was tez? Ciekawe, ze jak sie wyjedzie dwadziescia-trzydziesci km dalej problem znika zupelnie.. a tez wieś!

Muchy włażą do gara, kubka, oczu i ust. Gryza do krwi, lata ich cala chmara, oblepiaja lepy w dwie godziny. Zjadaja owoce z krzakow i drecza śpiące dzieci. Zakażają jedzenie i brudzą.

Znowu ktoś zapomniał o opryskach?!?
MajaB
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Much miliony

Post autor: NT JOP »

kupa... much. Sąsiad sie wyprowadził. brak ośrodka nacisku
Lijalo
Prawdziwy forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:50

Re: Much miliony

Post autor: Lijalo »

Staram sie nie narzekac za bardzo, ale jak dziś śmierdzi... jak wyszłam przed chwilą z domu wyniesc smieci to mi sie kolacja cofnela :?
MajaB
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Much miliony

Post autor: JakubB »

https://photos.app.goo.gl/v51H7H8HAP1mb4Gh7

Wyjaśniam:
1. To nie jest okno od chlewu
2. Budynek znajduje się około 700m od fermy norek i jednocześnie zakładu przetwarzajacego odpady pochodzenia zwierzęcego.
3. W dalszej okolicy znajduje się kolejna ferma. Poza tym głównie las i trochę pól uprawnych.
4. Jeśli ktoś twierdzi, że to norma polskiej wsi to zapraszam 5km dalej. Much nie ma.
Lijalo
Prawdziwy forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:50

Re: Much miliony

Post autor: Lijalo »

Tak, nasza Rakowska codzienność, probowaliśmy zjeść na tarasie rodzinne śnadanie z gośćmi.. oj szybko jedliśmy..
MajaB
Hanna
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:00

Re: Much miliony

Post autor: Hanna »

W Bronowicach gmina Strzelce Krajeńskie się udało.Mogą otwierać okna.Rozmawiałam z panią sołtys,która potwierdziła informacje z reportażu.
Rozmawiałam też z entomolog dr Agatą Piekarską.Na początek musimy zebrać dokumentację tzn.zdjęcia i filmy obrazujące skalę problemu.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Much miliony

Post autor: NT JOP »

ok. zbieram dokumetacje
ODPOWIEDZ