Wyniki

ODPOWIEDZ
kolakao

Re: Wyniki

Post autor: kolakao »

obywatel pisze:Zobaczyć minę Pani Danuty po ogłoszeniu wyników wyborów BEZCENNE....
To chyba chcieliby zobaczyć nawet ci, którzy ją popierali
gość

Re: Wyniki

Post autor: gość »

to nie jest tak do końca, a w zasadzie do początku
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

zobaczyc choć strone www DG.pl
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Wyniki

Post autor: kunegunda1964 »

kolakao pisze:
obywatel pisze:Zobaczyć minę Pani Danuty po ogłoszeniu wyników wyborów BEZCENNE....
To chyba chcieliby zobaczyć nawet ci, którzy ją popierali
Niekoniecznie ale trudno jest sobie coś wyobrazić czego nie będziemy widzieć, trzeba po prostu umieć przegrać tyle tylko pani DG nie dopuszczała do siebie myśli że taki "ideał chodzący moźe przegrać" Miała o sobie mniemanie niezastąpionej najlepszej które rosło wraz z każdą kadencją popełniła wiele błedów, według mnie najwaźniejszy to Wice ZS największy nierób w tej gminie nie znający się na niczym pozorant pracy, nawet urlopu nie brała tylko kasę za urlop co za pazernośc
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

no prosze czyli tylko rykoszetem DG oberwała:-)
lima

Re: Wyniki

Post autor: lima »

Mam takie samo zdanie co kunegunda
wyborca

Re: Wyniki

Post autor: wyborca »

W gminie Czerniejewo mieszkam .... prawie 40 lat i tak widzę, że wybory na Burmistrza przegrywają osoby/ kandydaci /którzy postawili na .... zastępców Bo tak było już nie raz....... więc ślepa wiara w ........ kończy się jak się kończy! W tym roku DG przegrała jako człowiek a nie Burmistrz bo jako Burmistrz z Radą i pracownikami efekty miała! ale to JA, JA, JA i JA .... ją przerosło., i te plotki pomówienia i nieszanowanie ludzi ... tych z bliższego tarasu czy dalszego w terenie!
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

lepiej bym tego nie ujął. esensja
wyborca

Re: Wyniki

Post autor: wyborca »

miło, ze ktos to także widzi i docenia...., a co bedzie dalej ... to zobaczymy... ,,samemu to tylko z motyką na .....,,! a z dobrym zespołem mozna zrobić c.... a , jak pójdzie nowy Burmistrz zobaczymy.... potencjał poniżany przez poprzedników / 2 / ma ... a co zrobi zobaczymy.... a przyjezdni to tylko dojezdzają...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

nie zrozumiałem tych przyjezdnych
ODPOWIEDZ