Wyniki

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

dochód gminy to nasze podatki (mieszkancy + przedsiebiorcy -podatek dochodowy najczesciej 19% bo Vat idzie do wawki). Jezeli by tylko to wziąśc pod uwage to gmina ta kase wydaje na swoja obsługe i mamy 0.Ale sa dopłąty, z budzetu centralnego tzw janosikowe i z tego gmina opłaca wydatki a to powyzej zostaje jako niby dochód, co bira banki i daja kase na kredyty. Szkopuł w tym z ebogate gminy mówia. Mamy biedusó w d.. i nie bedziemy dawac na janosikowe. Jezeli tak sie stanie (a due prawdopodobienstwo ze tak) to kaze sie ze gmine ledwo stac na biezrace wydaki ale na spłąte kredytó juz nie. I jest widnykacja
czyli ntjop, kunegunda, słąwek i reszta wyskakuje po 1000 zł by spłącic długi.
fajnie?
dlatego walcze : co k..wa zrobicie by wiekszyc relany dochód nie janosikowe
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Słąwke pewnie zna lepiej ta sytuacje i pzrepływ srodkó.
kinga

Re: Wyniki

Post autor: kinga »

Marek pisze:
wyborca pisze:W gminie Czerniejewo mieszkam .... prawie 40 lat i tak widzę, że wybory na Burmistrza przegrywają osoby/ kandydaci /którzy postawili na .... zastępców Bo tak było już nie raz....... więc ślepa wiara w ........ kończy się jak się kończy! W tym roku DG przegrała jako człowiek a nie Burmistrz bo jako Burmistrz z Radą i pracownikami efekty miała! ale to JA, JA, JA i JA .... ją przerosło., i te plotki pomówienia i nieszanowanie ludzi ... tych z bliższego tarasu czy dalszego w terenie!
A no właśnie czyli burmistrz/wice powinni być biznesmenami czy po prostu ludźmi? Ludźmi! bez względu na wszystko: na wykształcenie, stanowisko, stan majątkowy. A nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Sukces to było, no właśnie JA, JA... porażka KO, NFM, radni... Dlaczego ZS był wice ? oczywista oczywistość.... płynęła kasa z ........... A" pociąg" po środki z ostatniego rozdania pewnie dojechałby tym samym torem co do tej pory gdyby została stara władza. Teraz TS ma trudniej. Koniec żniw unijnych. Chyba, że zostawi sobie niezastąpioną DG a może ZS?

Z twoim stanowiskiem się nie zgodze dlaczego? Bo z unii nic byśmy nie wzięli bo za duże zadłużenie jest gminy, już kiedyś pisałem żeby wziąść co z Unii TRZEBA MIEĆ SWÓJ WKŁAD WŁASNY A PRZY TYM DŁUGU PRZEZ ZAKLADAM 2LATA NIE STAĆ NAS ŻEBY ZACZIAGAĆ NASTEPNE KREDYTY. A wice bo to trzeba pisać ZS TO WICE burmistrz A ZS MOZE TEZ BYĆ WICE PRZEWODNICZACEGO RADY biedny Sławek który być moźe bydzie w tej kadencji wice burmistrzem czego jemu bardzo źyczę
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wyniki

Post autor: Emilka »

Hej! Nie dowierzam. Wczoraj wybory -dziś o patrzeniu na ręce, kłody itp. Super start. A może wspierać podpowiadać-będzie optymalnie! Pociąg po środki unijne? a wkład własny? przy takim zadłużeniu? Nie zazdroszczę TS i nowej radzie sprzątania gminnego podwórka. Oby im jedna kadencja starczyła! A z obrastaniem w piórka -myślę, że nikt nie dorówna DG. Moje zdanie podziela wielu :). DG była, jest i będzie jedyna w swoim rodzaju.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

no i włąsnie kasa dla bogatych. Nie wiem skad ta pewnoac o naszym bogactwie u DG. A słąwek uwazam byłby dokonałym wice. jego wiedza stonowanie i obycie w sprawach finasowych do tego dociekliwosc czynnia z niego doskonałęgo kandydata. SZ nie ZS na wice. Tylko czy TS to dostrzega?
Gość

Re: Wyniki

Post autor: Gość »

Emilka pisze:Hej! Nie dowierzam. Wczoraj wybory -dziś o patrzeniu na ręce, kłody itp. Super start. A może wspierać podpowiadać-będzie optymalnie! Pociąg po środki unijne? a wkład własny? przy takim zadłużeniu? Nie zazdroszczę TS i nowej radzie sprzątania gminnego podwórka. Oby im jedna kadencja starczyła! A z obrastaniem w piórka -myślę, że nikt nie dorówna DG. Moje zdanie podziela wielu :). DG była, jest i będzie jedyna w swoim rodzaju.
Głupoty piszesz ja nikomu na ręce nie patrzę chyba że kradnie pożycza na cudzy na nasz koszt nie sztuką jest rządzíć zaciagajac kredyty bo nie ubliżajac nikomo tak każdy głupi potrafi? Jak można kroić budżet z deficytem budżetowym tak robi sejm i rząd przecież to chore jest jak nie mam to nic nie robie aby nie zadłużać sie no ale 26 jest czy 36 pracowników gminy pidobna zawierucha w gminie połowa boi się o pracę a przydupasy pani DG najbaży kto oni i one już wiedzą kto poleci daj boże TS porządek musi być na dzisiaj koniec moich przemyśleń bo mąż zły i mnie denerwje
kunegunda

Re: Wyniki

Post autor: kunegunda »

NT JOP pisze:no i włąsnie kasa dla bogatych. Nie wiem skad ta pewnoac o naszym bogactwie u DG. A słąwek uwazam byłby dokonałym wice. jego wiedza stonowanie i obycie w sprawach finasowych do tego dociekliwosc czynnia z niego doskonałęgo kandydata. SZ nie ZS na wice. Tylko czy TS to dostrzega?
Szkoda muszę szybko bo mąź znowu pitoli tak nie do końca się zgadzam z tym co napisałeś ale Sławek byłby dobry tylko jeszcze jedno tež byližcie w Czerniejewie na spotkaniu w Czerniejewie i TS powiedział że wice bydzie kobieta mylę się czy tęż to słyszeliscie
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wyniki

Post autor: Emilka »

do Gość

Nie zrozumieliśmy się ;-)
kunegunda

Re: Wyniki

Post autor: kunegunda »

Emilka pisze:do Gość

Nie zrozumieliśmy się ;-)
To rozjaśníj mnie oświeć mnie z tej přožności i niewiedzy
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wyniki

Post autor: NT JOP »

Kune.. to napisz z czym sie nie zgadzasz:-) samo stwierdzenie to tylko powód na wzrost tetna o 4 pikniecia/s
ODPOWIEDZ