Zaśmiecony las

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Zaśmiecony las

Post autor: JakubB »

W każdym markecie budowlanym masz takie pojemniki na baterie, akumulatorki i osobne na świetlówki.

Joanno:
Co do motorków to można zacząć u źródła:
https://www.facebook.com/EnduroCzerniejewo
Joanna
Posty: 34
Rejestracja: 18 sty 2015, 17:08

Re: Zaśmiecony las

Post autor: Joanna »

Oznakowane pojemniki znajdują się w sklepach,przedszkolach,aptekach także DINO i BIEDRONKA
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Zaśmiecony las

Post autor: NT JOP »

dziekuje bo quasi sołtys juz mnie do Poznania wysyłal
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Zaśmiecony las

Post autor: NT JOP »

Jakub ty jeździsz do przedszkola...?
Joanna
Posty: 34
Rejestracja: 18 sty 2015, 17:08

Re: Zaśmiecony las

Post autor: Joanna »

Kubo!
Nie umniejszaj sołtysowi na forum ,a to że wysyła Cię z bateryjkami do Poznania to oznaka że musiałeś go zdenerwować .
Joanna
Posty: 34
Rejestracja: 18 sty 2015, 17:08

Re: Zaśmiecony las

Post autor: Joanna »

Przepraszam- ostatni wpis jest skierowany do Tomasza.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Zaśmiecony las

Post autor: NT JOP »

dziekuje za reprymende i stwierdzam, ze do tych "zamian" powoli sie przyzwyczajam, wiec luz. Oby nie trzeba było pytać zon o zdanie. No chyba, ze Jakub czuje sie pokrzywdzony, obrazony lub obrazany moim imieniem. Natomiast ja, Jakuba motywuje, dopiero na drugim miejscu jest próba umiejszenia i zdenerwowania.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Zaśmiecony las

Post autor: JakubB »

Market budowlany to niekoniecznie Poznań.
Tak jeżdżę do przedszkola.
Bywa, że po przedszkolu do urzędu... na kawkę :)
Proszę dajcie spokoj z tym sołtysem. Wybiorą to będę, nie wybiorą to nie będę ale takie pisanie jest trochę nieeleganckie wobec aktualnie urzędującego. Ja tam będę robił swoje tak czy inaczej.

A skoro się tak rozpisali to napiszę tu: w środę jest komisja wspólna czyli najwazniejsze spotkanie w cyklu tak po prawdzie. I będą ludzie z firmy od elektrowni wiatrowych. Ja idę. Jeśli ktoś chciałby spędzić uroczych kilka godzin na sali plenarnej to służę podwózką.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Zebranie wiejskie

Post autor: NT JOP »

Joanna w sumie poruszyła moje sumienie i dlatego spiesze z odpowiedzią
mysle ze słowo quasi jest najbardziej odpowiednim bo oznacza: prawie, niemal, tak jakby
gorzej jakbym napisał pseudosołtys (chyba łącznie)- zdecydowanie negatywny wydziwięk prawda?
mozna napisac metasołtys ale to chyba bardziej ma znaczenie: cos ale w innym kontekście
parasałtys to tez w zasadzie coś na niby, ale w moim odczuci mocno na niby, bardziej na niby niz w rzeczywistosci, a wrecz rozmijajacy sie z... Nie, tego bym nie chciał
myśle zeby skrócic rozwazania zastosuje fraze "juz niedługo daj Boże ale teraz prawe jak..." Napewno tytuł dłuższy niz jakies tam głupie mgr inż.
Zreszta tak na marginesie człowiek ponoc wtedy sie czuje spełniony jak ma tytuły dłuzsze od nazwiska.. tak, Jakubie ja czuje sie spełniony. I Ty dzieki mojemu jak zawsze przydługiemu i nie na temt wpisowi równiez powinieneś
Joanna
Posty: 34
Rejestracja: 18 sty 2015, 17:08

Re: Zaśmiecony las

Post autor: Joanna »

Po prawdzie będą to przedstawiciele firmy ,która dla przyszłego inwestora przygotowuje całą dokumentację potrzebną do rozpoczęcia inwestycji w terenie .
ODPOWIEDZ