Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Lila
Prawdziwy forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 17 gru 2014, 8:54

Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Lila »

Mimo pracy od świtu do zmierzchu, dzielnie podążyłam na wieczorne zebranie w Nidomiu, na którym - jak na Nidom - zebrało się sporo mieszkańców. Mam nadzieje, że niczego nie pokręcę w przedstawianiu wyników. W każdym razie kandydatów (a raczej kandydatek) na sołtysa było 2: pani Czesława Modrzejewska i pani Dorota Ryszczuk. Pani Ryszczuk zdobyła 22 głosy, pani Modrzejewska - 12 głosów.
Do Rady Sołeckiej weszły 4 osoby, panie: Małgorzata Purol i Katarzyna Zych oraz panowie: Jakub Brzeziński i Damian Wolek czyli młode pokolenie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: NT JOP »

wiatr zmian wieje i wieje

wyborcom i wybranym gratulujemy
Ylma

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Ylma »

Witam.
Może ktoś z Państwa wie dlaczego na sołtysa nie kandydował Pan Kachniarz.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: NT JOP »

bo nie chciał?
wyborca

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: wyborca »

Najpierw w Pawłowie, teraz w Nidomiu sołtysami zostają ludzie z obozu DG. Do tego dochodzą Gębarzewo, Kosmowo, Pakszyn, Pakszynek i Kosowo gdzie raczej pro DG sołtysów się nie zmieni. Pro DG oznacza wprost anty TS. Burmistrz ma do zrobienia dużą robotę w tych wioskach.
Gratuluję wyboru pani Dorocie. Czy pani Czesława będzie dalej czynnie wspierać wieś?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: NT JOP »

Jakie znaczenie ma teraz czy ktos kiedys popierał DG (nie myslic poparcia z wspólpracą) czy TS. DG nie ma, wiec mozna nie popierac TS ale tez nie ma wyjscia innego sensu i trzeba wspólpracowac. Szkoda czasu na wypominanie popracia czy wsparcia DG
Nidomianka

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Nidomianka »

Byłam na zebraniu w Nidomiu.
Pan Kachniarz nie startował bo widocznie nie chciał. Jakby wyrażał chęć głosowania to by nie podał kandydatury pani Ryszczuk.
Jeżeli chodzi o wypowiedź że zostają soltysi z obozu DG to dość dziwne podejście do sprawy. DG była i nie ma TS jest i jak na razie do końca kadencji będzie więc nie rozumiem gdynianie kto wcześniej z ki. Najważniejsze jest aż mieszkańcom sołectw było dobrze i aby soltysi pracowali na rzecz własnych mieszkańców.

A pani Czesia no co wielce mówić czas odpocząć i dać szansę innym. Na zebraniu powiedziała otwarcie że nie będzie pomagać jak pani Dorota nowa sołtys powiedziała do niej ze pomagała jej przez te wszystkie lata więc ona teraz sytuacja się odwróciła i Czesia będzie pomagać Dorocie. Ale niestety nie będzie tak bo pani Czesława powiedziała że nie. I gdzie tu ludzkie zrozumienie.
mieszkaniec

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: mieszkaniec »

To bylo wszystko ukartowane!Kachniarz nie startowal bo wiedzial ze nie ma szans!!!koniecznie chcial zmienic Soltysa wiec wiedzial ze tylko Ryszczukowa moze z Modrzejewską wygrac a Kachniarz no coz to taki mieszkaniec co tylko krytykuje i przeszkadza!!!czuje ze zmiana Soltysa na gorsze!!!
stach

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: stach »

Masz racje,ze Kachniarz to osoba ktora tylko krytykuje!przeszkadza mu nawet boisko dla dzieci!intryga mu sie udala ale czy na lepsze?chyba nie!!!Czeslawa byla Soltysem lubianym i przebojowym a nowa Soltys taka nie jest wiem bo ją znam!ale coz mieszkancy posluchali Kachniarza a to zły doradca!!!Współczuje!!!
Maria

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Maria »

Moim zdaniem zmiana niesie ze sobą zawsze coś innego, coś nowego więc nie skreślajmy odrazu pani DR.
Ja z mojej strony życzę jej powodzenia i wytrwałości bo praca z ludźmi nie należy do prostych.

A Pani Czesia niech sobie odpocznie.
Podoba mi się tak młoda Rada Sołecka
ODPOWIEDZ