Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Czerniejewo

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Czerniejewo »

A ja gratuluje Pani Dorocie wierze , że będzie dobrym sołtysem... i otwartym dla ludzi :-)
mieszkanka

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: mieszkanka »

Pan Kachniarz o sobie mówi, że "wszystkie funkcje już w życiu pełnił nie był tylko burmistrzem i biskupem ale wszystko jeszcze przed nim". Funkcja sołtysa może jest zbyt mało prestiżowa, co innego zasiadanie w Izbach Rolniczych czy też prezesowanie w gminnej spółce wodnej. Może nie wszyscy doceniamy zasługi Pana Kachniarza dla wsi i gminy, albo nie dorównujemy mu intelektualnie i stąd co nieco uszczypliwości w niektórych wypowiedziach.
Pani Doroto w działaniu używaj rozumu a nie słuchaj żadnych podpowiedzi ani dobrych rad - bo dobrymi radami jest piekło wybrukowane. Wszystkiego dobrego.
Obserwator

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Obserwator »

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy jestem w dużym szoku.....:-( Ludzie naszych okolicach czekają tylko na czyjeś potknięcie....a przecież każda nowa zmiana niesie za "sobą nowe lepsze jutro".... Może to czas pewnych nowych planów w których zacznie się liczyć człowiek i jego dobro.... Przykre jest to że nie wspieramy nowej Pani Sołtys, która jest bardzo otwarta dla innych... Nie zapominajmy ile pomagała i ile zrobiła dla byłej Pani Sołtys.... Bo poprzedniczka Miała... ale TYLKO BANKNOTY W OCZACH a gdzie serce i dobro drugiego człowieka... ????
mieszkaniec

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: mieszkaniec »

Akurat ta zmiana nie zapowiada lepszego jutra!znam troche "nową"Sołtys i wiem co pisze!
miku

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: miku »

odczuwam..... podmuch wiosny albo rodzinne przygody z sołtysowaniem
Obserwator

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Obserwator »

Podmuch przeszłości i wszystkich dotychczasowych korzyści odczuwa była Pani Sołtys....
Justyna

Re: Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze

Post autor: Justyna »

No i czas Czesławy się skończył i bardzo dobrze.!
ODPOWIEDZ