Tabliczki z numerami domów - sezon II

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Tabliczki z numerami domów - sezon II

Post autor: JakubB »

Kolejnych 5 tablic. 4 slupy. Proszę o uwagi/wnioski.
mapa20150415.jpg
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Tabliczki z numerami domów - sezon II

Post autor: NT JOP »

dołożyłbym tablice 77 w rakowie zamiast wycinac literki. Bo nr 78 przeciez tam jest przewidziany
LukiM

Re: Tabliczki z numerami domów - sezon II

Post autor: LukiM »

Popieram postawienie znaku do Głożyny. Gdyby jeszcze w Glożynie postawić znak typu "Rakowo 4" i w którym kierunku, to po prostu następnym razem było by mi łatwiej. Z góry dziękuję.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Tabliczki z numerami domów - sezon II

Post autor: JakubB »

Wszystkie znaki są już przygotowane i prawie wszystkie założone na słupki. Słupki są przygotowane do wkopania.
Ustalmy jakiś termin. W środę ma być chłodniej, może w środę?
Tomasz użyczysz wozu i przyczepy? Zamontowalibyśmy 2 słupki w Lipkach i jeden w Rakowie.
Jednego słupka mi brakuje ale to można by ad hoc, załatwić tego samego dnia (tj. podjechać do Nekli i kupić)
Słupek w Głożynie tylko bym podwiózł bo Pana Jana chyba nie ma, a nie chciałbym bez jego uczestnictwa czegoś tam stawiać.

Niestety jedna tablica "Sołtys" została uszkodzona w transporcie i muszę ją odesłać.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Tabliczki z numerami domów - sezon II

Post autor: NT JOP »

twoja tablica sie uszkodziła? nie, to celowo. Sabotaż...
oczywiscie Jakubie. MOja pryatan włąsnos cjak najbardziej moze byc wyklorzystana na potzreby sołectwa:-). Jednak mam pytanie: czy nadal mamy zamiar sie frajerzyć, przepraszam: sami parcowac dla wspólnegho dobra, czy jednak ktos nam pomoze? dobrze by było aby to były osoby zainteresowane by ten znak tak powstał
ODPOWIEDZ