Mamy dotację!

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Mamy dotację!

Post autor: JakubB »

Miło mi poinformować, że wniosek Rakowa został sklasyfikowany na 14 miejscu (na 276 klasyfikowanych).

https://www.umww.pl/attachments/article ... INGOWA.pdf

Tak więc udało się pozyskać 30 tys. zł. dla sołectwa.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym i z góry dziękuję za współuczestnictwo w realizacji przedsięwzięcia.
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Mamy dotację!

Post autor: Slawek »

Gratuluję.
Lila
Prawdziwy forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 17 gru 2014, 8:54

Re: Mamy dotację!

Post autor: Lila »

Przyłączam się do gratulacji i życzę powodzenia.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Mamy dotację!

Post autor: NT JOP »

hurraa mamy robote...
Gość niedzielny

Re: Mamy dotację!

Post autor: Gość niedzielny »

Jeśli poszukujecie specjalisty od utylizacji środków europejskich to jestem do dyspozycji.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Mamy dotację!

Post autor: NT JOP »

widzisz, ekspertów od utylizacji srodkó uninyj w naszym kraju, a nawet gminie jest sporo. niestety gorzej z wykwalifikowanymi specjalistami od ich zagospodarowania. Zresztą miedzy tymi frazami mieści się też: defraudacja:-) a tego wolałbym uniknąć. Jeżeli nie boisz się wyrwać rękawów przy zagospodarowywaniu to pewnie nie jedno piwo nawarzymy. Zapraszamy.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Mamy dotację!

Post autor: NT JOP »

mamy, nie mamy? jesli mamy to gdzie? lub gdzie nas mają?

wiosna minęła. Choć plan zakładał wykorzystanie wiosny do nasadzeń, bo sadzonki nasze, niekupione, produkowane z żywokołów, zrobiło się lato i zapewne sięgnie nas jesień. No i w tej sytuacji faktycznie wszytko zrobimy na wiosnę tyle, że 2016r. Powiedzcie mi o co chodzi z tą dotacją. Podawane terminy, rozstrzygnięć, podpisywania umów były w cudzysłowu? No i skoro urzędasom slizgło się w tej chwili o 4 miesiące to jak ma się to do nas? mamy jakieś terminy nie w cudzysłowu?
ODPOWIEDZ