ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Informacje o imprezach
gość

ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: gość »

Wstyd i ogólne zdenerwowanie - takie odczucia nasuwają się mi kiedy próbuje "korzystać" z informacji zamieszczanych na stronie czerniejewo.pl
Mam ogromną prośbę ażeby twórca tej strony za którą pobrał horrendalne wynagrodzenie naprawił swój twór lub ażeby Urząd wraz z Panem Burmistrzem zmienili "to coś" co nazywa się "stroną www" !!! na normalną witrynę internetową
Wam

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: Wam »

przesadzasz. to taki artystyczny nielad. na pewno na nowych tabletach radnych pbedzie sie wspaniale prezentowac.
Gość niedzielny

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: Gość niedzielny »

Aby zmienić stronę trzeba by najpierw zmienić robiącego te stronę. Ale co ja gadam... tylko tym roszczeniowym poznaniakom strona gminy się nie podoba! Nie mogę przyłączac się do ich głosu.
BUREK

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: BUREK »

Po co zmieniać, przecież już raz ją zmieniono.
Co prawda z lepszej na gorszą , ale za jaką kasę !
BUREK

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: BUREK »

Strona jest faktycznie nieczytelna, ale nikt z nas nie ma na to wpływu.
Chaos w pełni tego słowa znaczeniu.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: NT JOP »

tu sie nie zgodzę. To nasza strona. Gminy Czerniejewo. A chwilowo administrują ją (umowa na 4 lata z mozliwością przedłużenia) obecni hmm... admninistratorzy? hmm... decydenci?... jak zwał tak zwał ;-)
BUREK

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: BUREK »

Skoro mamy wpływ, to jak tego dokonać, bo na wołanie społeczeństwa "administratorzy" nie reagują.
Zobaczcie po sąsiedzku jak czytelnie wygląda strona Łubowa, choć nie jest tak "nowoczesna" jak nasza.
czerniejewo "horyzont możliwości" pokazało jak utudnić ludziom życie. ;)
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: NT JOP »

Najle[piej monitowac uzrad ale..
zostaniesz jąrzycielem, wichrzycielem, zawracaczem dupy, oszołomem, i wiele innych przydomków Cie czeka. Mnie one wiszą, zwłaszcza gdy chodzi o moje pieniądze (moje, i wielu innych). I tu nie mam skrupułów przed walką z marnotrawstwom. A teksty typu "to nie za mojej kadencji" sa żałosne.
Tyle o mnie. Ty musisz podjąć własną decyzje. Ekspertem od nawracania jest Jakub. i z zazdrością powiem ze jest skuteczny. Szacujemy, ze tym tempem za około 80-100 lat dorównamy do Szwajcarii (do stanu Szwajcarii na rok 2015) a za ok 20 do lubowa.
gość

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: gość »

Czerniejewo "horyzont możliwości" i pokazuje nadal jak utrudnić ludziom życie...nic się nie zmieniło, wygląda na to, że jest gorzej...
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: ZMIEńCIE STRONę InTERNetOwą CZERNIEJEWA !!!

Post autor: JakubB »

Ale coś się dzieje: Urząd szuka wykonawców na nową stronę.
Sam również dostałem zapytanie. Niestety moja firma nie może wziąć udziału w konkursie, gdyż jednym z kryteriów jest wykonanie w ciągu ostatnich trzech lat, co najmniej trzech stron internetowych dla instytucji publicznych.
ODPOWIEDZ