O czym nie chcą rozmawiać w UMIG?

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: O czym nie chcą rozmawiać w UMIG?

Post autor: JakubB »

Kochani, szczerze mówiąc, chciałem zaapelować o nie drążenie tego tematu w kontekście sesji. Nie bardzo wiem o czym rozmawiamy tak po prawdzie. Na wczorajszej sesji, niektórzy się konkretnie i merytorycznie ustosunkowali (brawo!) a inni wykazali totalnym niezrozumieniem działania, sensu i prawa istnienia internetu. Forum, według deklaracji, straciło jednego czytelnika. Mi jest przykro ale zostało 499 miesięcznie innych.
Nikt tu ani nie pisze ani nie czyta na siłę przecież. Ktoś się obraził, ktoś odszedł, od wczoraj oglądalność forum 100% w górę. Karawana jedzie dalej i odbija średnio 12 tys. (obciachowych jak pisze Szczepan) odsłon miesięcznie. Pozdrawiam forumowiczów.

ps. i błagam zostawcie wątek prokuratorów i całej reszty boście się dali nakręcić jak gimnazjaliści. Nic się nie dzieje, a nawet jeśli zacznie to co? Internet wyłączą? Błagam...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: O czym nie chcą rozmawiać w UMIG?

Post autor: NT JOP »

no wrescie nauczyłeś się mówic błagam. Co wielkokrotnie ci sugerowałem. Bo zawsze to błache proszę i proszę..
kultura wymaga na zadane pytanie odpowiadać. Lub powiedziec ze nie odpowiem. To tez odpowiedz.
Błagam.. nie bierz przykładu z góry i odpowiadaj.
Toll

Re: O czym nie chcą rozmawiać w UMIG?

Post autor: Toll »

Szczepan pisze: obrona wyższości anonimowego osrywania konkretnych ludzi przez utajnionych trolli, mnie nie odpowiada i tyle na ten temat.
To czesc internetu. Anonimowa SZCZEROŚĆ. Nie podoba sie nie trzeba brac udzialu. Ministrowie prezydenci urzedy organizacje mają konta na facebook na twitter, a nasi nie wiedza co to internet nadal mają gabinety.
J23

Re: O czym nie chcą rozmawiać w UMIG?

Post autor: J23 »

Chyba jest wiele tematów o których nie chcą rozmawiać.

http://burmistrzowie.pl/kontrowersje/ko ... nej-tajne/


???
ODPOWIEDZ