Projekt Rakowo - rozmowy

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Biuro rzeczy znalezionych czynne jest od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem wtorków, śród i czwartków) w godzinach 10:00 - 10:05. Dziś swoich (mam nadzieję) właścicieli odnalazły szpadle i łopaty oraz rower. W depozycie pozostają między innymi: obieraczka do ziemniaków, solniczka, pistolet zraszający, szlifierka kątowa i przedłużacz. Pozostało również jedno piwo, ale uprzedzając ewentualne problemy z ustaleniem prawowitego właściciela, doszło do tak zwanej konfiskaty, której konsekwencją był przepadek mienia na rzecz... na moją rzecz.

ps. za dzisiejszy, niesankcjonowany organizacyjnie, czyn, niniejszym oświadcza się (zawsze chciałem napisać coś w tej fantastycznie bezosobowej formie), że medale nie należą się.

ps2. sąsiadów przepraszam i uspokajam: ten przeciągły gruchocząco-piszczący dźwięk sprzed kilkunastu minut to nie było lądowanie UFO, ani część operacji DRAGON-15. Byłem na spacerze z betoniarką.

ps3. lokale wyborcze są czynne jeszcze przez 23 minuty.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: NT JOP »

TAK, czasem warto by ktoś odczytał sms dzień później, i dodatkowo, nie spojrzał na datę "wpłynięcia", Ile dobra świat zyskał.
Maciej
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2012, 11:10

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: Maciej »

Czy to oznacza, że mój szpadel znalazł już "właściciela" i została mi tylko solniczka z obieraczką ?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Mam jeszcze jeden szpadel. Natomiast nie wiem gdzie jest mój...
Maciej
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2012, 11:10

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: Maciej »

Pistolet zraszający to komplet z wężem Moniki, który jest u mnie. Jakoś się dogadamy...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: NT JOP »

Ja natomiast szukam piatej klepki. Nie zostawiłem u kogoś? i ktoś ma dwie, w tym jedną i tak wadliwą?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: NT JOP »

to Monika ma węza? widziałem kota
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: JakubB »

Maciej zrobił literówkę. Chodziło oczywiście o męża, a nie węża. Pistolet zraszający... komplet... wszystko pasuje, ale co Łukasz robi u Macieja?
Maciej
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2012, 11:10

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: Maciej »

Oczywiście, pomyliłem się. To z przemęczenia po tych wszystkich czynach itp.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Projekt Rakowo - rozmowy

Post autor: NT JOP »

rozumiem Cię Maciej doskonale- i pewnie z tego samego powodu tez sie przejęzyczyłem: chciałem napisać: "myslałem" a napisałem: "widziałem"... ech głupio wyszło.
ODPOWIEDZ