Zaginął piesek.

Informacje o imprezach
Hanna
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:00

Zaginął piesek.

Post autor: Hanna »

W dniu 29.08 w Rakowie zaginął pies rasy parson rasel terier (biały,kudłaty).
Proszę o informację na nr tel. 606 708 358.
image (2).jpg
Gość

Re: Zaginął piesek.

Post autor: Gość »

Podobnego pieska widziałem dziś w godzinach dopołudniowych w Czerniejewie w okolicach szkoły.
tuk

Re: Zaginął piesek.

Post autor: tuk »

ale nie był na smyczy połaczonej trwale z przedstawicielem homo sapiens (i być moze: sapiens)?
Gość

Re: Zaginął piesek.

Post autor: Gość »

Nie. Swobodnie sobie biegał. Właściciela nie widziałem, ale nie potrafię w sposób jednoznaczny stwierdzić, że to na pewno poszukiwany pies.
Dariusz Wróbel

Re: Zaginął piesek.

Post autor: Dariusz Wróbel »

tuk pisze:ale nie był na smyczy połaczonej trwale z przedstawicielem homo sapiens (i być moze: sapiens)?
Jeżli nie masz nic ciekawszego do napisania to daj sobie spokój
Pozdrawiam
tuk

Re: Zaginął piesek.

Post autor: tuk »

a widzisz. Żle interpretujesz. Pomyśl co chciałem w ten nieco zabawny sposób przekazać? nie wiesz? przykro mi. Wiec wyjaśnię: by ludzie myśleli. By kojarzyli. By nie dzwonili za każdym razem gdy znajdą białego psa i według nich podobnego. Nie takiego samego ale podobnego (a do tej kategorii może zaliczyć się podhalańczyk). I drugi częsty tekst: Bo mi się wydawało.. Sam 5 razy szukałem swojego więc wiem jak jest moc ogłoszenia na słupie.
Nie dziękuj.

PS opisz gabaryty bo rasa psa raczej nic nikomu nie powie. Dodatkowo cechy charakteru, na co reaguje, czy goni koty, czy raczej do wszystkich sie tuli itp.
Dariusz Wróbel

Re: Zaginął piesek.

Post autor: Dariusz Wróbel »

tuk pisze:a widzisz. Żle interpretujesz. Pomyśl co chciałem w ten nieco zabawny sposób przekazać? nie wiesz? przykro mi. Wiec wyjaśnię: by ludzie myśleli. By kojarzyli. By nie dzwonili za każdym razem gdy znajdą białego psa i według nich podobnego. Nie takiego samego ale podobnego (a do tej kategorii może zaliczyć się podhalańczyk). I drugi częsty tekst: Bo mi się wydawało.. Sam 5 razy szukałem swojego więc wiem jak jest moc ogłoszenia na słupie.
Nie dziękuj.

PS opisz gabaryty bo rasa psa raczej nic nikomu nie powie. Dodatkowo cechy charakteru, na co reaguje, czy goni koty, czy raczej do wszystkich się tuli itp.
Dlatego własnie nie lubię forów internetowych,nic nie wnoszą a jeden drugiego lubi pouczać.
Nie oczekuję odp.
tuk

Re: Zaginął piesek.

Post autor: tuk »

:-)
ale przyznasz- skuteczne narzędzie. Ja nie lubie czolgów... ale gdybym miał choc jednego..
powodzenia w poszukiwaniu- naprawde szczerze
Gość

Re: Zaginął piesek.

Post autor: Gość »

Widzisz, drogi Tuku, lepiej w dobrej wierze dać wskazówkę, nawet jeśli jest wysoce nieprecyzyjna i może wprowadzać w błąd niż strzępić język po próżnicy. Bez odbioru.
mieszkanka

Re: Zaginął piesek.

Post autor: mieszkanka »

Witam czy pies znalazł się?bardzo podobny biega po ulicy Armii Poznań i osiedlu pisarzy
ODPOWIEDZ