Religia w 1 klasie

JakubB
Administrator
Posty: 1130
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Religia w 1 klasie

Post autor: JakubB »

Mam pytanie: w jaki sposób dowiadujecie się o zadaniach domowych z przedmiotu religia?
Widzę, że Pani Świdurska używa e-dziennika to tych celów, i to jest super sprawa, jednak chyba coś nie do końca gra: dzisiaj mój syn dostał minusa za nieznajomość piosenki choć w systemie termin wykonania jest na 6 listopada. A chłopak lubi śpiewać...

Jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia: w klasie 1A lekcja religii w piątek wypada jako druga. Co robią dzieci, które nie chodzą na religię? Są takie? Świetlica jest czynna o 9 rano?

Czy ktoś ma może e-mail do Pani Romany Świdurskiej?
Romana

Re: Religia w 1 klasie

Post autor: Romana »

Witam! Pan, posiadając dostęp do e-dziennika, powinien wiedzieć, że nasz dziennik posiada narzędzia do kontaktowania się między nauczycielami i rodzicami. Prócz tego co miesiąc mamy konsultacje lub wywiadówki. Zawsze wtedy jestem do dyspozycji rodziców. "Minus", o którym Pan pisze, to zwykła kreska na której znajdzie się ocena.I nie ma ona żadnego znaczenia. Najzwyklej w świeci już dziś niektóre dzieci zdawały piosenkę i utworzyłam rubrykę "Śpiew". Aby się nie zamknęła to muszę do niej coś wpisać, a liczba znaków graficznych jest ograniczona do "-". Pozdrawiam Romana Świdurska
PS Czy uważa Pan,że forum jest dobrym miejscem na kontaktowanie się z nauczycielem?
JakubB
Administrator
Posty: 1130
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Religia w 1 klasie

Post autor: JakubB »

Powinienem(?), a teraz nawet już wiem, ale swój post adresowałem do rodziców. Tym niemniej miło mi, że Pani się odzywa. Świetnie, że wyjaśniło się z minusami i nawet świetniej, że tu na forum, bo być może rozwiały się wątpliwości nie tylko moje, ale również pozostałych rodziców używających e-dziennika. Prawda jakie to forum użytecznie?
Zgłosiłem do producenta e-dziennika wadę jaką jest brak modułu "zadania domowe" w aplikacji mobilnej. Odpowiedzieli, że może w przyszłości będzie dostępny. E-dziennik to fantastyczna sprawa i bardzo temu rozwiązaniu kibicuję.

ps. kontakt z nauczycielem przez forum: generalnie nie, ale to na prawdę zależy od sprawy.
Maria

Re: Religia w 1 klasie

Post autor: Maria »

JA też myślałam, że to minusy. Dobrze że się wyjasniło.
Magda123

Re: Religia w 1 klasie

Post autor: Magda123 »

:) widzę, że nie tylko ja mam problem z połapaniem się o co chodzi w tych e-dziennikowych zapisach. Zdecydowanie zabrakło na początku roku jakiegoś "przeszkolenia" dla rodziców w zakresie uzywanych symboli czy kolorów. Teraz powoli zaczynam się w tym odnajdywać.


Ostatnio przesunięty w górę 30 maja 2022, 11:07 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ