Nabór wrześniowy - tylko piątka dzieci

Magda1

Re: Nabór wrześniowy - tylko piątka dzieci

Post autor: Magda1 »

Ale sala dla kogo? I gdzie? Zerówki w szkole czy dodatkowej grupy przedszkolnej?
I czy w ogóle wiadomo ile będzie zerowek, ile klas pierwszych? Kto będzie miał wychowawstwo?
Ilośc sprzecznych informacji jest przytłaczająca. Z jednej strony są informacje, ze jest niewiele miejsc.
Z drugiej, ze wszystkie chętne trzyletki zostaną przyjęte, i ze do tej pory nie było sytuacji zeby zeby zabrakło dla jakiegoś dziecka miejsca.
Przydałoby sie jakieś zebranie informacyjne dla rodziców.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Nabór wrześniowy - tylko piątka dzieci

Post autor: JakubB »

Sala w szkole. Nie wiem czy będzie przeznaczona dla 5 czy 6 latków.
Nie wiem ile będzie zerówek i klas pierwszych ani kto będzie miał wychowawstwo - jeśli są wśród nas rodzice dzieci szkolnych i jest potrzeba utworzenia forum dotyczącego spraw szkolnych - proszę tylko o słowo i powstanie nowe forum.
Informacje na stronie przedszkola i na forum zmieniają się w czasie i staram się opisywać to czego się dowiaduję na bieżąco. Ostatnia wiadomość jest taka, że szkoła nie "zabierze" dwóch sal tylko jedną. Tym samym mamy miejsce w przedszkolu dla kolejnych dzieci. Nie wiem dokładnie jaka to liczba ale zakładałbym standardowy nabór 3 latków.
Nie wiem skąd pochodzi informacja, że "wszystkie chętne trzylatki zostaną przyjęte" - być może dziś to aktualne, ale jeszcze tydzień temu nie było. Wszystko co przekazuję na stronie i na forum to informacje z pierwszej ręki a więc przede wszystkim od Pani Dyrektor, ale również ze spotkań z administracją gminy.

Możemy oczywiście zwołać zebranie, jednak dla wielu rodziców to jednak organizacyjnie kłopot a poza tym w tej chwili, w opinii Pani Dyrektor, sprawa jest jeszcze w toku i nie bardzo można cokolwiek powiedzieć "na pewno".

Jeśli chcą być Państwo informowani na bieżąco o nowych wpisach na forum, należy założyć konto podając adres email a następnie zaznaczyć u dołu forum "Obserwuj temat/forum". Wtedy forum wyśle automatycznie email gdy ktoś coś dopisze.
ojciec

Re: Nabór wrześniowy - tylko piątka dzieci

Post autor: ojciec »

Bardzo dziwią mnie wpisy dotyczące Pani Eweliny i Anety. Wynika z nich, że Przedszkole nie może bez nich istnieć, a jednak jakoś dawało sobie rade przez te wszystkie lata istnienia. Cóż takiego złego robią inne Panie wychowawczynie, że tylko Ewelina i Aneta się nadają do tej pracy? Moja trójka dzieci była w tym przedszkolu u różnych Pań i wiem jedno - każda z nich ma super podejście do dzieci. A dziecko po prostu przyzwyczaja się do swojej "Pani". Dla mnie najważniejsza jest dobra opieka nad dzieckiem, a mam pewność, że każde dziecko je otrzyma, nie tylko u Pani Eweliny i Anety
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Nabór wrześniowy - tylko piątka dzieci

Post autor: JakubB »

Dzisiaj zebrała się komisja rekrutacyjna. Wyniki rekrutacji jeszcze dziś na stronie www przedszkola.
ODPOWIEDZ