płyty pasowanie

mama przedszkolaka

płyty pasowanie

Post autor: mama przedszkolaka »

Drodzy rodzice co sądzicie o płytach z pasowania przedszkolaka? Myślę że Pan zarobił na nas jakość :( do ceny masakra!co najgorsze rodzice starają się pomodz naszym przedszkolakom nie licząc na zarobek przykład wyjazd do piekarni Glanc oby takich rodziców było więcej :P pozdrawiam
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: płyty pasowanie

Post autor: JakubB »

Zakładam, że ktoś, chyba dyrektor przedszkola musi wyrazić zgodę na filmowanie dzieci w trakcie zajęć. Nie wiem czy formalnie ale na pewno grzecznościowo. Mi osobiście produkcje proponowane przez tą firmę nie przypadają do gustu, nie kupujemy więc nie wiem jak tym razem wyszło.
Ale jeśli wyszło słabo, to proponuję aby każdy kto tak uważa, zgłosił to na najbliższym zebraniu, lub pośrednio przez Radę Rodziców, która to zgłosi to na zebraniu i poprośmy Panią Dyrektor, żeby tej firmie podziękowała, a... no właśnie co w zamian? Znajdziemy inną firmę? Zna ktoś kogoś godnego polecenia?
RadaR

Re: płyty pasowanie

Post autor: RadaR »

Jakość płyty rzeczywiście nie zachwyca. Jednak z tego co mi wiadomo nikt nie zgłaszał radzie żadnych roszczeń. Na zebraniu też ten temat nie został poruszony. Jeśli rodzice wyrażą życzenie aby przedszkolne imprezy były filmowane poszukamy odpowiedniego i sprawdzonego kamerzysty.
ODPOWIEDZ