Strategia rozwoju Gminy

gość 2

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: gość 2 »

[+] wpis nie na temat
Brawo! Szczepan in omnis gloria eius!
Mieszkaniec

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: Mieszkaniec »

[+] wpis nie na temat
Pan Szczepan woli chyba wypowiadać się w mediach gnieźnieńskich na tematy własnej gminy, choć nikt tam faktycznie nie wie o co mu chodzi, gdy porusza lokalne, czerniejewskie temaciki.
To rodzaj autoreklamy i zachęcania do czytania komercyjnego portalu informacyjnego.
Możliwe, że to obawa o brak poklasku na spotkaniu debatującym o strategii rozwoju gminy, zamknęła mu usta.
Nie bez przyczyny gmina odmówiła wydawania zbędnych pieniędzy na wydawnictwo twórczości Pana Szczepana.
Jego agresja w polemikach, to przypuszczalnie pozostałość syndromu zmiany lokalnej władzy w ubiegłym roku - poprzednia ekipa może i znalazłaby środki dla Pana Szczepana jako zasłużonego i lojalnego im mieszkańca.
Demokracja lokalna zmieniła obsadę stanowisk i należy to uszanować, choć dla niektórych fakty są bolącą prawdą.
ksiąc

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: ksiąc »

strategia dostępna pod linkiem http://www.czerniejewo.pl/asp/pl_start. ... ja=artykul

ps. w strategii tego nie ujęto ale jakie są kroki prawne by wielebny odpowiedział, za doprowadzenie zabytków kościelnych do stanu patrz obrazki z FB https://www.facebook.com/media/set/?set ... cation=ufi

Może i koszt "naprawy" duży/wielki ale ksiądz za swoje tego nie robi, nie mówiąc już o tym ile w Czerniejewie ziemi należy do Kościoła i jest dzierżawiona, gdyby ktoś marudził, że na tace nikt nie daje.

PS. nawet taka prosta sprawa jak "porządek" na podwórku wikaryjki ... co teraz po przewróceniu się płotu jest widoczne gołym okiem
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: Slawek »

Właśnie siedzę nad projektem Strategii i wypisuję uwagi. Przyznam szczerze, że nie wszystkie są utrzymane w miłym tonie, bo czasem mam wrażenie, że firma nie "zwiedziła" gminy i wpisała to, co sądzi, że wypada wpisać.
gość

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: gość »

do gość 2
Gościu oprócz Ciebie i wymienionych, inni - znani Tobie-również zabierali głos
mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. a po naszemu - przepraszam, źle spisałem. Czy poza pominięciem kogoś/kilku wypowiadających się popełniłem błąd w opisie debaty? Był barszcz.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: NT JOP »

czytałem...
i pytania-
czy jest w szkole przedmiot WOS?
czy aby nie buchneli tego jakiemus gimnazjaliscie?
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: Slawek »

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: NT JOP »

i to jest analiza, przynajmniej od strony "ugryzienia" problemu.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: JakubB »

obwodnik

Re: Strategia rozwoju Gminy

Post autor: obwodnik »

ktos mi może wytłumaczyć jaki jest sens budowania obwodnicy Czerniejewa?
Czy naprawde mamy aż tak wielki ruch? przez Czerniejewo nie przebiega żadna trasa tranzytowa, czy zamiast wywalania pieniedzy w błoto --> Patrz Strefa nie lepiej na osiedlu pisarzy zrobić po 30 latach asfalt?
Na czyich działkach owa obwodnica ma przebiegać? bo tak szczerze żadnego uzasadnienia do tego nie widze, niby fajnie jakby była tylko czy nie ma ważniejszych inwestycji w mieście? Połowa domów w reprezentacyjnej części miasta straszy tak, że aż wstyd albo nie były remontowane od xxx lat albo ten co wybierał kolor brał pierwszą lepszą farbę, nie wspomnę tu o słynnym neonie na 1 Maja
ODPOWIEDZ