Występy naszych dzieci

Mama

Występy naszych dzieci

Post autor: Mama »

W dniu jutrzejszym odbędzie się jak co roku dzień seniora (dzień babci), w latach ubiegłych nasze przedszkole wspierało to wydarzenie występami dzieci. W tym roku dzieci nie występują, dlaczego? Występują tylko dzieci z klasy pani Aneta.
Tyle się mówi w naszej gminie, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby mieszkające na terenie gminy Czerniejewo, a występami dla naszych mieszkańców zajmuje się nauczyciel, który w tej gminie nie mieszka.
W Przedszkolu mamy świeżą kadrę, może się trochę wykaże? U nas pracuje sporo nauczycielek które zamieszkują naszą gminę.
mama5-1990
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2016, 11:30

Re: Występy naszych dzieci

Post autor: mama5-1990 »

Widać ,że nie którym nauczycielom zależy aby dzieci sie rozwijały i zdobywały doświadczenie.Może nauczyciele z przedszkola wezmą przykład.Kolezanki z innej gminy ,również mają ciekawe pomysły.
AgaR

Re: Występy naszych dzieci

Post autor: AgaR »

W tym roku dzieci z naszego przedszkola nie występowały na dniu babci, czy też dniu seniora, ponieważ przedszkolaki nie zostały zaproszone na te występy. W gminie mamy dwa przedszkola i dwie szkoły. Organizatorzy mają prawo wyboru uczestników części artystycznej. W tym roku wypadło na pierwszaki z naszej szkoły.
Samorząd

Re: Występy naszych dzieci

Post autor: Samorząd »

Nowy Samorząd Czerniejewa działa od roku przed nami kolejne lata i na pewno do kolejnych uroczystości będziemy prosić o pomoc dzieci z przedszkola jak i także innych klas szkoły. Mam nadzieję że uda nam się zorganizować tyle imprez żeby wszystkie dzieci z naszej Gminy miały szanse pokazać nam swoje umiejętności.
ODPOWIEDZ