pomoc techniczna

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

pomoc techniczna

Post autor: NT JOP »

Jakubie (może) jestem tępy,bo nadal nie wiem jak aktywować informowanie automatyczne o odpowiedziach. Ponadto jest kwadracik "loguj mnie automatycznie" ale każdorazowo mnie ta funkcja olewa i muszę z łapy dawać. Pomożecie?- Pomożemy! i niech to jakże znane hasło z jakże wesołych czasów przyświeca wszystkim;-?)
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: pomoc techniczna

Post autor: JakubB »

Automatyczne informowanie włącza się u dołu pod listą tematów/wątków, tu gdzie elipsa czerwienią broczy:
2014-06-03 08_50_27.jpg
2014-06-03 08_50_27.jpg (52.65 KiB) Przejrzano 6972 razy
A po włączeniu obserwowania "Obserwuj forum" zamienia się w:
2014-06-03 08_51_32.jpg
2014-06-03 08_51_32.jpg (16.44 KiB) Przejrzano 6972 razy
Zwracam uwagę, że musisz być na w forum na liście wątków, tj. nie pomyl tej opcji z tą która jest wewnątrz wątku i nazywa się "Obserwuj temat".
Widzę, że dzisiaj jakieś maile do Ciebie wyszły o 8 rano. Dotarły? Jeśli nie to sprawdź proszę filtr antyspam u siebie.

Automatyczne logowanie:
żeby ta opcja działała musisz mieć włączone cookies (i pewnie tak jest) ale pamiętaj, że nie możesz klikać "wyloguj". Po zalogowaniu się z włączoną opcją "loguj mnie automatycznie", na koniec wizyty po prostu zamykasz okienko. Jeśli klikniesz wyloguj to zapamiętana autoryzacja jest (celowo) usuwana.
Jeśli uruchomisz inną przeglądarkę (na tym samym komputerze choćby, albo w biurze itd.) i użyjesz opcji "loguj mnie automatycznie" to poprzednie dane autoryzujące są anulowane - inaczej mówiąc możesz być "automatycznie zalogowany" tylko w jednym miejscu.
Poza tym, jest ograniczenie czasowe pamiętanej autoryzacji = 2 tyg. jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: pomoc techniczna

Post autor: NT JOP »

aaa... tym razem świat rozjaśnił się na rózowo
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: pomoc techniczna

Post autor: NT JOP »

ale maile niedocieraną... myslisz ze to anty vir podkopuje moja reputacje informatyka?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: pomoc techniczna

Post autor: NT JOP »

rozczuliłem sie- mam srebro... w ilosci postów.. zawsze cos
a maile nadal niedocierają
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: pomoc techniczna

Post autor: JakubB »

Coś tam poklikałem. Daj proszę znać czy coś to dało. Tylko pamiętaj, żeby klikać na te linki w mailach powiadamiających.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: pomoc techniczna

Post autor: NT JOP »

słów podziękowań brakuje. a skuteczność działań wprawia w zadume
przyglup

Re: pomoc techniczna

Post autor: przyglup »

moze zabrzmi to głupio ale można mieć stale hasło (swoje). \nie ujawniam się bo obciach na wsi
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: pomoc techniczna

Post autor: JakubB »

Czy chodzi o możliwość zarejestrowania się i posiadania swojego pseudonimu i możliwości logowania się na forum?
Tak. Proszę po prawej stronie na górze kliknąć "Zarejestruj się". Konieczne będzie podanie adresu email na który przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację.
przyglup

Re: pomoc techniczna

Post autor: przyglup »

ni, chodzi o to ze jest generowane hasło. czy moge je zastapic swoim?
ODPOWIEDZ