Jakubie - gratulujemy

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Jakubie - gratulujemy

Post autor: NT JOP »

Szanowni Panstwo
Jakub, jako najbardziej zasłuzony mieszkaniec naszego sołectwa w sprawie organizacji i pozyskiwania środków finansowych, (ze tak pozwole sobie zacytować naszego radnego" najmądrzejsza głowa w stadzie") został zaproszony na finał konkursu "Fundusz sołecki- najlepsza inicjatywa" I to gdzie !! do samego Lichenia.
Dlaczego ja o tym piszę?. Ponieważ Jakub słynacy ze swej skromności w zyciu by sie tym osiagnięciem nie pochwalił dlatego pozwoliłem sobie (między innymi popierającymi i jak wierzę za powszechną aprobatą) poprzeć kandydaturę Jakuba i zgosić naszego skromiache do tego zaszczytnego konkursu
Jakubie, szczerze gratuluje i zycze miłego i owocnego pobytu.
PS. pomódl się, ale nie tylko w swojej intencji, o co zreszta raczej nie powinienem się martwić.
Załączniki
IMG_20160620_0002.pdf
(633.45 KiB) Pobrany 267 razy
IMG_20160620_0001.pdf
(744.12 KiB) Pobrany 259 razy
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: JakubB »

Dziękuję, dziękuję, choć bardziej z grzeczności bo, zdaje się, że to zaproszenie nie jest kierowane do mnie - nie zajmowałem się przygotowywaniem tej czy innej dokumentacji konkursowej. Do Lichenia zaproszony jest raczej któryś z pracowników UMiG.
Tak czy inaczej, poparcie od przyszłego burmistrza gminy to jednak rzecz szczególnej wagi, i za to na wszelki wypadek dziękuję w ukłonie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: NT JOP »

PS Jakubie- moze to zaproszenie być mało czytelne dlatego dla porządku zwrócę Tobie uwagę, ze msza święta zaczyna sie o 12 i włącznie z pocztem sztandarowym ma trwac nie wiecej niz 2-2,5 h, tak wiec spokojnie na obiad wrócisz a że wiem, że jadasz późno a w zasadzie wcale, wiec chyba nie ma z tego tytułu problemów. Nie wiem z jakiego powodu rozdzielono tą tabelę ale zgodnie z intencją organizatorów jest to ciągłość.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: NT JOP »

ot właśnie cały Jakub- skromność, skromność i jeszcze raz skromność
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: JakubB »

Na marginesie przypominam, że jutro druga w tym roku tzw. kwadra kwarcowa.
Długo wyczekiwany, jeden z czterech takich wyjątkowych dni w roku: dzień wywozu odpadów szklanych.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: NT JOP »

nie zmieniaj tematu... nie umkniesz od obowiązków
Lijalo
Prawdziwy forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:50

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: Lijalo »

NT JOP pisze: a że wiem, że jadasz późno a w zasadzie wcale, wiec chyba nie ma z tego tytułu problemów.
O!O!O! Że ja niby mojego męża nie karmię albo i źle? Oj Panie TJ podpadamy sąsiadce wypisując takie bezeceństwa!
MajaB
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: NT JOP »

ups... niefortunnie wyszło
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Jakubie - gratulujemy

Post autor: JakubB »

Przeproś.
ODPOWIEDZ