CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: NT JOP »

po kolejne:
19 to najprzyjmniejszy czas letniego wieczoru
o 19 ping przekracza 100 a często również siega 999 wiec sobie strzelasz w powietrze i nawet nie wiesz, ze juz cie nie ma.
o 19 ostatnia rzecza o której marze to przysiąśc przy kompie
i jest jeden wyjątek- chyba ze pada...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: NT JOP »

i natępne.
Na stan mojej wiedzy pluton składa sie z ...3 graczy. Przynajmniej w grze losowej. Sa klany i zapewne sa bitwy klanów ale zasad nie znam.
sprawa njawazniejsza, przypomnę, ja mam najsłabszy pojazd z 4 grupy, pomijac działo z 2. wiec miłoby było gdybysmy wszystcy sie bawili na równym poziomie, o ile w ogóle zabawa byłaby możliwa
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: JakubB »

Wpadnij, zrób szkolenie. Mógłbyś być artylerią?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: NT JOP »

skoro o to pytasz to widze ze nie wiesz jaka to psajonujaca rozgrywka bycie altylerią:-). Z lapkiem nie przyjde bo nie ma połowy klawiszy (ok klawiatura zewnetrza, która pewnie masz) problemem jest to, ze jak nałoży sie dziadowskie działanie mojej karty graficznej z gigantycznym i permanentnym przeciazeniem serwerów WOT (o tej godzinie masz to ja u mnie w banku) to moze skonczyc sie na rzucaniu sprzętem, o słownictwie nie wspomnę.
a nie chciałbym sie zniechecic bardziej niz dotychczasz do tej gry. Powtarzalnosc map jest jak w zegarku- czyli po 90 bitwie wieje nudą (bitwa trwa ok 3-5min) ale w zamian masz kompletnie nie do przewidzenia zachowania swojego czołgu. Cos nie poszło chłopakom przy kolejnej przy aktualizacji.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: JakubB »

Ale przecież możemy pograć w CSa nawet i bez botów w czwórkę i zobaczysz, że zabawa przednia (po prawdzie lepsza niż w WoT). Nie trzeba instalować (200MB na pendrive) pójdzie na każdej Amidze. A jeszcze jest Soldat!
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: JakubB »

Ku pamięci.
Byliśmy, pograliśmy, Feldmarszałek NTJ przeprowadził szkolenie bojowe, a jakże. Z uwagi na wyjazdy następny termin to druga połowa sierpnia. Ja sprawdzę czy da się włączyć boty w CS w trybie sieciowym, a biorąc pod uwagę ostatnie 45 minut grania, myślę, że następnym razem możemy śmiało rozgrzać się przy Soldat.
Instalkę znajdziecie tutaj
https://www.soldat.pl/pl/download/soldat171.zip
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: NT JOP »

potwierdzam.
i zgodnie z nadaną mi rangą (i prosze znowu, awansowałem) pozwole sobie na stwierdzenie, ze wypowiadajacy sie zołnierz notorycznie (w sumie ze 3 razy) swoim wózikiem bojowczykiem zastosował taktykę ataku frontalnego mającą w zamyśle szybko przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść a skonczyło sie na parosekundowym udziale w bitwie no i oczywiście na zniechęceniu popartym słowami: WOT jest do bani.
CS natomiast oprócz niezaprzeczalnych zalet jest dosc monotonny i raczej to zrecznosciówka z opcją strzelania niz strategia (a strategia, jesli mozna o niej wspomieć, opiera sie głownie na fuksie typu: jest za drzwiami czy go nie ma?)
co oczywiscie nie wyklucza tej gry jako pretendenta do wzjemnego rozstrzeliwania się.
Prawdę powiedziawszy w takich grach czuje sie kuso, bo jestem wiecej niż kiepski a juz na pewno na tle niechudego rycerstwa jakie przyszło mi ogladać. Widać w poczynianiach sznownych kolegów nieliche doświadczenie
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: JakubB »

Na szczęście Soldat to połączenie przede wszystkim przenikliwej strategii i taktyki oraz nieco zręczności tak więc gra idealna :)

CS to nie ta jedna mapa - fakt, zasady są proste ale wierz mi, że nie kończy się (nawet się nie zaczyna!) na czajeniu się za drzwiami - widziałeś grę na naszym nocnikowym poziomie - żaden przeciętny nawet gracz nie dałby się na takie rzeczy nabrać. Jeśli jest team to jest i strategia, kooperacja, ale nie zmienia to faktu, że w tej grze głównie liczy się szybkość i precyzja oczu i ręki.
Mariusz

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: Mariusz »

Wszystkie trzy gry przetestowane z wynikiem pozytywnym.
Dużą niespodzianką był Soldat prosta bardzo grywalna gierka.

Zapraszam niezdecydowanych - jakiś sport trzeba uprawiać :)
esport też sport :)
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: CS/WoT/SKILL/? - gracze poszukiwani

Post autor: NT JOP »

alez Jakubie, ja Tobie, zawsze, bezwzględnie , bezapelacyjnie wierzę. Tyle, ze nie zawsze sie zgadzam.
ODPOWIEDZ