NOWA DROGA

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: NOWA DROGA

Post autor: NT JOP »

pojechałem dostawczakiem (ok 8 m) w ramach prób. Jestem słabym kierowca tego typu aut i tym kontekście test był zasadny.
Stawiam do obcięcia palec, ze zimą, przy znanych ruchach naszych służb śniegowych, będziemy mieli okazje albo naprawiać wielokrotnie płot albo co gorsza, wyciągać auta ze stawu.

Jeżeli Jakubie masz czas możemy nagrać film na którym będzie widać ze nawet nieznaczne niedostosowanie prędkości do tego zakrętu skutkuje nadmiernym wyrzuceniem pojazdu poza obręb jezdni. Na trawę. Na ślizg. Nie ma trawy?. spokojnie- będzie.
Gość

Re: NOWA DROGA

Post autor: Gość »

Dla mnie to jest wielki szczyt inżynierii.Projektant chyba nigdy nie był na tym skrzyżowaniu i zrobił to na przysłowiową pałę.Przed nami odbiór tego cacka,zobaczymy,jak się spiszą władze samorządowe.Mieszkańcy maja już wiele wątpliwości.
1231231312

Re: NOWA DROGA

Post autor: 1231231312 »

Zdaje się, że już rozbierają tę wysepkę. Ciekawe to się stało ze ścieżką rowerową w okolicach nadleśnictwa. Zapadła się? A jeszcze nie padało!
lipki

Re: NOWA DROGA

Post autor: lipki »

A pamiętacie jak Jakub Bieńkowski walczył o tą drogę: o znaki, ich nadmiar a tam gdzie potrzebne to ich niema, że niezgodnie z przepisami ustawione, o odśnieżaniu ze lepiej odśnieżać zanim śnieg stopnieje bo później to nie ma sensu a i tak już wszyscy z rowów powyciągani, że pobocze urwane i co tydzień ktoś w rowie i będzie organizował akcje ratunkowe, a kosztami obciążał zarząd dróg
wątpię by któryś z urzędników wykazał taka inwencje by zmusić Gniezno do roboty.


I jak widzę chyba Jakub znowu będzie miał co robić
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: NOWA DROGA

Post autor: JakubB »

Wysepki już nie ma. Zostały dziury.
IMG_20181017_152441-picsay.jpg
Mam nadzieję że te dziury zostaną załatane przed zimą i nie wpłynie tam i nie zamarznie woda.

W Wierzycach też jest wesoło. Autobus nie może wyrobić i musi wyjeżdżać tyłem. Wygięta barierka to efekt manewrów.

A przy Nadleśnictwie zarwała się ścieżka rowerowa prawdopodobnie pod naciskiem TIRa który mijając się z kombajnem wjechał sobie na ścieżkę. No przy takim zapraszającym krawężniku aż żal nie wjechać.

Gdzie się podział znak ograniczenia 15t w Wierzycach?

Ps. Przy okazji Nadleśnictwu gratuluję nowego Nadleśniczego.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: NOWA DROGA

Post autor: NT JOP »

na ścieżce można zahaczyć o znaki drogowe. Głową.O rurze nie wspomnę. Do dziś mam w głowie uwagi burmistrza i któregoś z średników: byśmy szczególną uwagę zwracali na osadzenia i postawienia znaków.. gdy znaki dojazdowe do domów ostawialiśmy. Pamiętasz Jakubie ile czasu zajęło ci ustalenie tych zakamuflowanych przepisów dotyczących usadowienia znaku drogowego?
Ciekawe co robi urzędnik odpowiedzialny za to by mieszkańcy łbów nie zostawiali na znaku "teren zabudowany"
Gość

Re: NOWA DROGA

Post autor: Gość »

Zauważyłem że nasza nowa droga jeszcze nie została odebrana a już jest w totalnej rozbiórce.Dobrze ,że teraz a nie po odbiorze.Za chwileczkę panowie ponownie przełożą- położą całą ścieżkę rowerową na nowo a wystarczyło położyć nawierzchnię asfaltową.A co będzie jak spadnie coś z nieba.Rów jest dość głęboki a więc jest miejsce na całą kostkę ,która może spłynąć.Zobaczymy!!!
gość

Re: NOWA DROGA

Post autor: gość »

Już wiadomo komu drogę zawdzięczamy.
Informacja z nowej ulotki wyborczej,
nie Jacek, nie Jakub, nie Pan Burmistrz, tylko PIS
I wszystko jasne.
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: NOWA DROGA

Post autor: Szczepan »

Jakoś się nie dziwię, że autor tego wpisu ma takie oryginalne nazwisko i nazywa się "gość"
Gość

Re: NOWA DROGA

Post autor: Gość »

A panu Szczepanowi to Gość przeszkadza czy skrót PIS.Bo jakoś nie wiem o co chodzi.Proszę na temat.
ODPOWIEDZ