NOWA DROGA

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: NOWA DROGA

Post autor: JakubB »

Panie Szczepanie,

Z całym należnym szacunkiem piszę prosząc po pierwsze o większą tolerancję dla anonimów, a po drugie o chwilę głębszego zastanowienia nad zagrożeniami jakie niesie ze sobą współczesny Internet.
Jako człowiek który oglądał i aktywnie brał udział w narodzinach Internetu i od zawsze w nim "siedzi" stanowczo przestrzegam przed szafowaniem swoimi personaliami na każdym kroku. Nie chodzi nawet o odpowiedzialność za słowa, potencjalne konsekwencje itd. bo tutaj wiele może zmieniać perspektywa wieku: inaczej patrzy na sprawy człowiek dojrzały który niejedno już wie, w tym również co i jak pisać, a inaczej młodziak którzy może gorzko żałować swoich słów (czy innych internetowych aktywności) za lat 5, 10 czy 20. Internet nie zapomina!
Bardziej jednak chodzi o to, że na końcu wszystkich potencjalnych zagrożeń są np. znikające pieniądze z konta bankowego. Tak, piszę to całkiem serio!

Zostawiając nawet powyższe, to biorąc pod uwagę dramatycznie słabe zaangażowanie mieszkańców naszej gminy w działania wspólnotowe czy obywatelskie, przy dodatkowo kompletnym braku wsparcia, już nie wspominając o inicjatywie, w tych sprawach ze strony administracji, cieszmy się z każdej aktywności i nie zmuszajmy do stawiania się na baczność z dowodami osobistymi.

Ot taki apel. Pozdrawiam.
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: NOWA DROGA

Post autor: Szczepan »

Szanowny Panie. Odpowiedziałem Panu i chciałem przed wysłaniem tekstu dokonać drobnej korekty, ale wtedy mnie tekst wcięło i nie będę nic pisał ponownie. Byłem zalogowany i jeżeli zdoła Pan to odzyskać, to dobrze, a jeżeli nie, to też dobrze, mnie jest już tutaj wszystko jedno. Do widzenia.
Szczepan Kropaczewski
Szczepan
Prawdziwy forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:47

Re: NOWA DROGA

Post autor: Szczepan »

Oświadczam, że opublikowany dzisiaj tekst jest zmanipulowany dlatego, że ja pod tą datą nie wysłałem NICZEGO! aczkolwiek to co się ukazało napisałem, ale dawno temu. Bez sensu.
Szczepan Kropaczewski
ODPOWIEDZ