na ratunek kasztanowcom

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

na ratunek kasztanowcom

Post autor: NT JOP »

mamy w sołectwie kasztanowce. z tego 3 w Rakowie i penie kilka jeszcze by się znalazło. Te u nas, na prywatnej posesji są okazałe i w bardzo słabej kondycji. Rozmawiałem z p. Edwinem i widzi szanse na ratunek. Może udałoby się znaleźć finansowanie na tą operacje która (wiosna) objęłaby nasze kasztanowce przy okazji akcji ogólnogminnej. Krótko mówiąc p. Edwin porozmawia z burmistrzem na temat środków natomiast my może byśmy mogli wpisać taką akcję w jakiś chocki klocki projektowe?
Wwww

Re: na ratunek kasztanowcom

Post autor: Wwww »

Chocki na forum? Nowa jakoś przewał? Sowa otwiera w Rakowie?
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: na ratunek kasztanowcom

Post autor: NT JOP »

e tam, przez ta polityke odbija powoli całemu narodowi. I skad wziąłeś że chocki klocki to wydzwiek negatywny dotyczacy złodziejstwa? a koszałki opałki jak interpretujesz?
Myśliwy

Re: na ratunek kasztanowcom

Post autor: Myśliwy »

Mogę powiedzieć, że przeprowadzona z inicjatywy P. Borowskiego kilka lat temu akcja szczepienia kasztanowców w Czerniejewie przeciwko szrotówkowi okazała się nadzwyczaj skuteczna. Myślę, że koszt takiej operacji nie jest wysoki i należy ją zrealizować.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: na ratunek kasztanowcom

Post autor: NT JOP »

z tego co mi wiadomo i z parametrem ilości koszt zaszczepienia poprzez korzenie to ok 200 zł /szt
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: na ratunek kasztanowcom

Post autor: NT JOP »

czerwiec 2018
Załączniki
Zdjecie0142.jpg
Zdjecie0141.jpg
Zdjecie0140.jpg
ODPOWIEDZ