DZIEŃ DZIECKA 2018

Marek C
Posty: 0
Rejestracja: 12 sty 2015, 9:58

DZIEŃ DZIECKA 2018

Post autor: Marek C »

Cześć, wielkimi krokami nadchodzi dzień dziecka. Myślałem o atrakcji dla dzieci w dniu ich święta. Miałem okazję widzieć na żywo Teatr Barnaby i pomyślałem, że spektakl w wykonaniu Pana Marcina Marca to wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych :).
Możecie obejrzeć krótkie video prezentujące Teatr Barnaby na :
https://www.youtube.com/watch?v=0ORdoMOqtXk
Bawiłem się podczas spektaklu równie dobrze jak dzieci.

Rozmawiałem już z Panem Marcinem na temat ewentualnego występu. Może przyjechać do Nas 2.06.18. Oczywiście wiąże się to z kosztami. Całkowity koszt to 1500 - 2000 zł. Byłoby wspaniale aby połączyć takie wydarzenie z obchodami dnia dziecka w gminie. Zarzucam wątek. Napiszcie proszę co o tym myślicie. Może spektakl w świetlicy dla dzieci i dorosłych ? :D
Czekam na wasze sugestie.

Marek
Wolodia

Re: DZIEŃ DZIECKA 2018

Post autor: Wolodia »

2 tys za lalki? Pan chyba przyjechal z duzego miasta.
Marek C
Posty: 0
Rejestracja: 12 sty 2015, 9:58

Re: DZIEŃ DZIECKA 2018

Post autor: Marek C »

Po pierwsze bardzo dziękuje za udział w rozmowie :)
Po drugie, człowiek o którym pisze dojeżdża do nas z Trójmiasta.
Po trzecie, proszę zwrócić uwagę na to jak wyglądają lalki. To rzeźby drewniane, które bez obaw można nazwać dziełem rzemiosła jeśli nie sztuki.
Po czwarte, przyznaje filmik na video nie oddaje klimatu jaki jest podczas spektaklu.
Po piąte, proszę mi wierzyć, że w żadnym wypadku nie chcę aby ktoś przepłacał w tym ja.
Po szóste, z przyjemnością poznam Pani/Pana propozycje :)
Po siódme, w tym kontekście moje pochodzenie nie ma żadnego znaczenia.
MAREK CAŁKA

Re: DZIEŃ DZIECKA 2018

Post autor: MAREK CAŁKA »

Tak. Jestem otwarty na inne propozycje. :)
:)
Marek
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: DZIEŃ DZIECKA 2018

Post autor: JakubB »

UMiG nie jest zainteresowany występem w proponowanym terminie - zbyt fajne wydarzenie które mogłoby utonąć w gąszczu pozostałych organizowanych w ramach Dni Czerniejewa. Podejdziemy do tematu w innym terminie zatem.


Ostatnio przesunięty w górę 05 cze 2018, 7:10 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ