Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

pozwolę sobie dorzucić taki cytat, moim zdaniem bardzo trafny:
"tylko czy koledzy ..., zauważyli, ze w CZ kawiarnianych obiektów jest nadmiar?. To prywatni przedsiębiorcy je prowadzą. Mieszkańcy. I otwieranie kolejnych ich po prostu zarżnie. Bo zapewne , choć pewnie nie wprost ale kawiarnia w hali będzie miała pomoc w czynszu, prądzie etc bo pokryje to gmina bo to jej obiekt. Wiec jak tu konkurować i PO CO konkurować w czymś czego jest aż nadto?"

Burmistrz, w Grabach, wspominał o kawiarni w tym obiekcie. Co więcej, mam prawo czuć się tam przez niego zaproszony :-). Tyle tylko ze moja i burmistrza kawka wypita w tym obiekcie raczej na rentowność nie wpłynie. A co już z istniejącymi punktami serwującymi ten napój? policzmy ile jest ich w Czerniejewie:
pałac, kawiarnia przed pałacem, wielkopolska, lodziarnia, pizzeria ... inne?
ja znam i wymieniam 5. byłem w 2.
Oczywiście ze kawa to tylko przykład. Zapytałem burmistrza czy ktoś to kalkulował, ile kosztuje nas ta hala? ,
Burmistrz: "na gotowo" i całkowicie 4,5 mln. Włącznie z planami i inwestycjami tzw. pobocznymi ale koniecznymi?
ile rocznie nas ten obiekt będzie kosztował?
burmistrz: do obiektów sportowych zawsze się dokłada. pozostaje pytanie: ok. ale ile?
Burmistrz 7 lat gwarancji. Ale to oznacza ze kompletnie się nie zużywa? po ilu latach remont generalny. i ile może nas kosztować?
burmistrz: (cisza)

Moża by tak w nieskończoność.
Mistrz uników.
Tyko po co?
lubi budować napięcie?
kilbol

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: kilbol »

straszny urodzaj na hale w tym powiecie
We wrześniu została otwarta hala widowiskowo- sportowa w Gnieźnie. 1200 miejsc siedzących 1500 ogólnie, możliwość zwiększenia do 2200. I cytuje: jak zdradza J.Mańkowski, wieść, że hala już postała rozeszła się szybko po Polsce (SIC) i już spływają pierwsze zapytania o wynajęcie obiektu..."

20 kilometrów od Czerniejewa odtrąbiono sukces. Mam nadzieje, że na fali tego sukcesu cena wynajęcia będzie tak niegodziwa, ze inwestorzy rzucą się na nieco mniejsza i pewnie nieco tańsza sale w Czerniejewie. To tylko 20 km. Jest kolej, S5, wspaniale rozwinięta sieć dróg rowerowych i autobusów podmiejskich. Parkingi i strefy niepłatnego postoju. Nic tylko brać.
2111

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: 2111 »

uff najważniejsze ze nasza hala będzie większa niż Arena Łubowo (planowane 2420m2 użytkowej) i do tego skończona pierwsza, zwyciężymy z Łubowem choćbyśmy mieli spłacać kredyty do konca swiata

chodzą słuchy ze Lubowo planuje tor saneczkowy, może warto zaciągnąć jakiś nowy kredycik i ich ubiec?
jakby tak w tym roku wyrzucić zamiast na pola cały obornik z norkarnii w jedno miejsce usypałby się niezły stok.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

jezioro. tego brakuje. Ja bym kopał. i rwącą górska rzeka pod kajaki i pontony.
3962994

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: 3962994 »

Aaa właśnie chyba w Ździechowie też sala z przerostem formy nad treścią, podobne opinie i zarzuty mieszkańców jako wpisy pod otwarciem sali najłatwiej wydaje sie publiczne nie swoje pieniądze to przyjaw krótkowzrocznego myslenia na tu i teraz czyżby Czerniejewo oficjalnie konkurowało z Łubowem czyli znów przejaw pychy a nie racjonalizm.
Gość

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: Gość »

Kto naraził uczestników
grzybobrania na niebezpieczeństwo? Czyżby sam prezes towarzystwa?httpp://www.czerniejewo.pl/asp/Aktualnosci,Grzy ... z_TPZ,2424
Rodzic

Re: Hala Widowiskowo Sportowa w Czerniejewie

Post autor: Rodzic »

Ciekaw czy na nowej hali personel też będzie tak palił papierochy jak na starej. Obiekt sportowy a jak na popołudniowym treningu zaleci z kantorka to aż się zygac chce!


Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2018, 15:19 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ