BURMISTRZ CZYTA FORUM

ZYDOWIANIN

Re: BURMISTRZ CZYTA FORUM

Post autor: ZYDOWIANIN »

Chłopaki a czego oczekujecie od burmistrza nawet u nas na zebraniu odpowiadał hardo że jak robimy remont w domu to tez nie wszystko uda sie wykonać.Tylko ze remonty domowe omawiamy z rodzina a tu inicjatywy obywatelskie idą w dużej mierze aut bo trzeba dołożyć do wykupu ksiązki o ŻYDOWIE.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: BURMISTRZ CZYTA FORUM

Post autor: NT JOP »

Marcinie
to nie jest sposób na załatwienie sprawy.
Cieszy mnie to ze gminna droga po wyczynach współpracowników nadleśnictwa została naprawiona. Ale problem pozostaje. Idzie jesień i zacznie padać, znowu nie dojedzie np. karetka a ty będziesz nosił dzieci od norkarni.

Do nadleśnictwa i UMIG, moje pytanie brzmiało : co zrobić by to się nie powtórzyło.
oraz podałem od razu rozwiązanie: propozycja rady sołeckiej: niech sprzęt jeździ jedna stroną drogi a druga pozostawi dla osobówek.

odpowiedz nadleśnictwa: nie mamy wpływa na opady
odpowiedz burmistrza: jesteśmy z wami i w stałym kontakcie z nadleśnictwem.

Czy takie rozwiązanie (? czy tylko dobre słowo?) Ciebie zadowala? Jeżeli tak, winny jestem przeprosiny burmistrzowi, co niezwłocznie uczynię.
O odpowiedzi mailem nie wiedziałem i prawda jest taka w moim mniemaniu, że to propozycja pogłaskania po główce i podania ci chusteczki. :-)
Napisz proszę swoja decyzję tzn.: Interweniujemy zawczasu by uzyskać deklaracje zmiany postępowania, czy tez ta odpowiedz ci wystarcza i uważasz, że zasygnalizowaliśmy wystarczająco problem.
obserwator

Re: BURMISTRZ CZYTA FORUM

Post autor: obserwator »

Z problemem dróg gminnych było zawsze źle. moim zdaniem nie chodzi o 300 zł czy 500 zł za równiarkę, tylko o kulturę i podejście odpowiedzialnych osób za to zadanie .........
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: BURMISTRZ CZYTA FORUM

Post autor: NT JOP »

niedawno ktoś mnie zapytał dlaczego tak nie lubię burmistrza i jacka. Mocno mnie to zdziwiło
Jak to nie lubię?
Wszak jest wręcz przeciwnie. Jacek to wspaniały kompan i do tego szalenie zabawny, istna dusza towarzystwa, podobnie zresztą jak Tadeusz Szymanek. Z tym ostatnim miałem okazje wielokrotnie rozmawiać na tzw . pogawędkach gabinetowych i było nie tylko zabawnie ale i ciekawie.
Tylko, że ja w gminie nie szukam kumpli a fachowców.
I potrafię to rozdzielić.
Fachowców którzy tak poważnym przedsiębiorstwem w którym uczestniczy ponad 7000 osób, którzy ofiarują swoje pieniądze, np.: 19 % od dochodu, jeśli są na liniowym, którzy oddają w zaufaniu swoja przyszłość. Szukam fachowców którzy potrafią sprawnie taką masą dusz sprawnie zarządzać.
Nie tylko zarządzać w czasie teraźniejszym, ale również mają EFEKTYWNY pomysł na to co będą czuli mieszkańcy za 5, 10 czy 15 lat. Zwłaszcza, że ten czas to czas prosperity, która z reguły nie trwa wiecznie. Bo to moje życie. I moje pieniądze. I nie oddaję tego w ręce nieodpowiednich fachowców

Wyborco pamiętaj o tym. Nie wybieraj tego kogo lubisz a wybierz tego o którym wiesz ze umie.
Gość

Re: BURMISTRZ CZYTA FORUM

Post autor: Gość »

Lubić czy nie lubić ,a cóż to znaczy w wyborczym maratonie.Papier w postaci ulotki przyjmie wszystko.Twórczość gorsza lub lepsza,chodniki,baseny ,hale.I co dalej,trzeba wziąć się do roboty.Ale to trzeba też umieć,bo na udawanie nie ma już czasu.Mieszkańcom życzę dobrych wyborów,realizmu i stąpania po ziemi a nie w chmurach.Ważny dla Nas mieszkańców dzień 21.10.2018.Chciałbym aby w całym kraju jak również w naszej małej krainie była duża frekwencja.Przekonamy się co znaczy samorządność!!!


Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2018, 15:36 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ