Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

przedsiebiorca

Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: przedsiebiorca »

Jetem przedsiębiorcą i działam na terenie tej gminy. Jetem drobnym przedsiębiorcą. Jednoosobowym. Czasem towar przychodzi do mnie kurierem. Płace przy odbiorze. ok 500-1000 zł. W Czerniejewie jest jedne, bardzo drogi bankomat który zrealizuje mi wypłatę o tej wysokości i każdej porze dnia. Prawie każdej. Bo często jest zepsuty. Nawet po wymianie na nowe urządzenie bywa nieczynny np 25.09.
Kiedyś, ze dwa lata temu, zapytałem któregoś radnego o to. Odpowiedz była taka, że jej nie zapamiętałem. W tym kontekście słyszę co jakiś czas jak to gmina zaprasza nowych mieszkańców i przedsiębiorców na swój teren. Chyba szaleńców. Z brakiem komunikacji, brakiem możliwości realizowania transakcji kto się pojawi. Aaa, chyba ze jedyne firmy które się liczą to takie jak KGHM. No tak, to w porządku. Czekajcie na nią.

Powiem tak. w d... mam te wybory, przeszłe czy przyszłe. Guzik można załatwić czy wskazać na problemy. Radni to fikcja i żenada. Po co nerwy? ekipa wzajemnej adoracji. Ślepi nie są a od lat te same dla nich nierozwiązywane problemy. Turniej ping ponga to szczyt osiągnięć.
Ale misie przy ulicy zamiast bankomatów po prostu mnie w...ją
swój

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: swój »

a przy okazji budowy drogi do S5 zadbano o media czy choćby o kanał technologiczny? czy wkrótce będzie rozbierana. Pewnie tuz po wyborach
aaaa

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: aaaa »

W kostrzynie masz 4 bankomaty. W pobiedziskach z 10. W Nekli 2. Nie przesadzał bym ze to taki wielki problem.
przedsiebiorca

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: przedsiebiorca »

Szanowny Panie przedsiębiorco słuszna uwaga, że wszelkie turnieje i zawody to szczyt rozwoju intelektualnego. Zawsze tak było, że zamiast chleba były igrzyska. A nowa rada znów wszystko przyklepie jak mówiono w Goraninie, my się kłócimy i potem poklepiemy i jest ok.
przedsiebiorca

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: przedsiebiorca »

sluszna uwaga Przedsiebiorco, turnieje to szczyt inteligencji. Ale zawsze tak było ze zamiast chleba były igrzyska. Nowa rada znów wszystko przyklepie, jak mówiono w Goraninie my się kłócimy a potem poklepiemy i jest ok.
1234

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: 1234 »

A dlaczego na stronie urzędu gminy nikt nie chweali sie jaka to huczna impreza była na zakończenie lata w Czerniejewie. Kompletna klapa!!!!!!!!!!!!!!!!czyżby zupełny brak aplauzu dla włodarza gminy, to wyraz dezaprobaty dla buty
3962994

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: 3962994 »

A dlaczego na stronie urzędu nikt nie chwali sie jaka to huczna impreza była na zakończenie lata. Kompletna klapa!!!!!!!!!!! Czyzby to wyraz buntu dla władzy za bute i pychę.
9087

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: 9087 »

Niech się Pan spyta PKO i innych banków dlaczego nie ma bankomatów. Euronet? Też prowizje naliczają. Dyrektor banku na pewno Panu udzieli informacji dlaczego jego bankomat sprawia takie problemy.
INEA będzie robiła światłowód na Czerniejewie, deklarują się na podłączenie do wiosny 2019. Orange nie ma planów na najbliższe dwa lata.
Co do imprezy... jaka była pogoda? Sam się wybierałem z dziećmi i odpuściłem ze względu na pogodę.
Gość

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: Gość »

No cóż rzeczywiście są tylko 2 banki BS i PKO.W naszym kraju operuje kilkanaście banków ale żeby ich ściągnąć trzeba dobrego negocjatora i propozycji a przede wszystkim trzeba o tym pomyśleć.Jednym bankomatem przedsiębiorczości się nie zbuduje,potrzebna jest strategia a tej za grosz.Gmina bez strategii to jak worek ile wrzucisz tyle wyda i nikt nie będzie wiedział na co!Brak pomysłu wychodzi wszędzie łącznie z pożegnaniem lata.Wszystko jest robione na Hurrrra!!!Jak już pisałem bez pomysłu!!!
mały

Re: Co dla przedsiębiorcy oprócz ziemi? Więcej bankomatów? światłowód?

Post autor: mały »

burmistrz nie ma na to wpływu (choć pewnie co nieco mógłby) ale ostrzegam drobnych, detalicznych przedsiębiorców podlegających UP Gniezno. Mam ze sprawdzonych źródeł informację, że pracownicy skarbowi maja wzmóc kontrole, głownie przedsiębiorstw wystawiających paragony (to cel kontroli) i nie wahać się przed czynieniem prowokacji. Znam osoby które były smutnym celem takich prowokacji.
ODPOWIEDZ