Spotkanie w Czerniejewie

Zmartwiona79

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: Zmartwiona79 »

Niestety ani Sławek ani Tadziu chociaż z dwojga wybieram Tadzia😊
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: NT JOP »

Ludzkość kieruje się emocjami. Stąd, w skrajnych wypadkach wojny, ale też podłości i zagrywki, które najczęściej dotykają obydwie strony. Pamiętajcie przy ocenie kandydatów o tym, że nie kogo się lubi, tylko kto ile może zrobić lub zrobił i udowodnił, że jest w tym skuteczny. Nie bez przyczyny Temida ma być ślepa.
Ja np. nieznoszę Jakuba ale mój głos ma... Bardzo lubię Jacka ale uważam, że Jakub będzie skuteczniejszy
gość

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: gość »

Pan NT trafia w sedno w sprawie osobistych sympatii i decyzji wyborczych.
A dalej - temat dotyczy Czerniejewa - dlaczego wciąga się tu kandydatów z innego kręgu. jakby kandydowali w moim to nie miałbym żadnych wątpliwości - jeden robi dużo, a drugiego radnego nie znam i nie słyszałem. Co zrobił, czego nie zrobił, w czym jest dobry, w czym ie? Czytam, że robi po cichu. Ma duży wpływ na burmistrza? I TS nie ma go u siebie? Może w Pawłowie jest odwrotnie. Ten pierwszy nic nie robi, a drugi buduje (jadąc od Czerniejewa) lampy, place i drogi, organizuje imprezy, życie mieszkańców? Tylko dlaczego nic o nim nie słychać? Dlaczego burmistrz nie ma go w swojej ekipie. A gdzie w tym wszystkim sołtysi Pawłowa i Gębarzewa? Co mogą powiedzieć o obecnym radnym i jego kontrkandydacie? Może to sołtysi załatwili to co się w ich wioskach stało bezpośrednio u burmistrza?
Kabaretowy wpis - jeden z kandydatów na radnych czyta uchwały i nic z tego nie wynika. Nadawca sugeruje, że radny czytać uchwał nie powinien?
Jednego nie można odmówić Sławkowi - nie jest radnym, a przez wiele lat robi społecznie dla swojej wioski i gminy.
00112313

Re: Spotkanie w Czerniejewie

Post autor: 00112313 »

Slawek coś robi dla Pawlowa?Dobre...


Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2018, 16:00 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ