wyjazd do Pawłowa

aaa

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: aaa »

Jaki jest koszt wycieczki na jedno dziecko?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: JakubB »

Napisałem w poprzednim wpisie.
Dodam, że jeśli w związku ze zmianą planów, wydamy mniej niż zbierane 16 zł na dziecko to pozostała część pieniędzy zostanie przekazana do kasy RR.
Jeśli okaże się, że potrzeba będzie więcej pieniędzy to zostaną dołożone z kasy RR. W moim rozumieniu właśnie po to jest kasa RR.

Jeśli komuś się takie rozumowanie nie podoba to proszę niech wystąpi pod nazwiskiem i zaproponuje lepsze rozwiązanie.
Proszę o zrozumienie Szanowny(a) "aaa" lecz zostałem członkiem RR po to żeby zrobić coś dla dzieci i przedszkola, żeby dbać o ich i nasze interesy a jednocześnie mobilizować i pomagać przedszkolnym pedagogom i przedszkolu jako instytucji... a nie po to żeby roztkliwiać się nad "złoty pięćdziesiąt" i wyjaśniać czy zostaną wydane na to czy na siamto, jeśli koniec końców wszystkie pieniądze zostaną wydane na dzieci.

Przy okazji przypomnę jeszcze o czym mówiłem na spotkaniu: jeśli ktoś ma problemy, kogoś nie stać, to może się do mnie zgłosić i przy zachowaniu dyskrecji RR pomoże, bo od tego również, według mnie, Rada Rodziców i jej budżet są.
ODPOWIEDZ