wyjazd do Pawłowa

aaa

wyjazd do Pawłowa

Post autor: aaa »

co z wycieczką do Pawłowa?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: JakubB »

Odwołana z powodu kiepskiej pogody. Niestety Pawłowo nie ma wolnych terminów. Jeśli znajdzie się termin i pogoda to pojedziemy jeszcze w październiku. Jeśli nie, to pomyślimy o jakiejś alternatywie wyjazdowej: np. sala zabaw w Gnieźnie lub Poznaniu, ale jeśli są inne pomysły to proszę pisać!
aaa

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: aaa »

Dlaczego my rodzice przedszkolaków zapłaciliśmy za wycieczkę która się prawdopodobnie nie odbędzie, kiedy rodzice "0" nie musieli płacić złotówki?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: JakubB »

Sprawdziłem i wyjaśniam: wycieczka zerówki została opłacona z rabatu jaki udało się wynegocjować przy zakupie książek.
Taki rabat dostały również młodsze dzieci. Odsyłam do artykułu:
http://przedszkole.czerniejewo.pl/?v=104
Te pieniądze są w kasie RR i mam nadzieję, że nikt nie ma wątpliwości, że zarówno te jak i wszystkie inne zebrane zostaną tak czy inaczej wydane na dzieci i tylko na dzieci (co z resztą tak jak i w ubiegłym roku zostanie co do złotówki udokumentowane w sprawozdaniu).
Po prostu w chwili zbiórki na naszą wycieczkę nie było jeszcze wiadomo o rabacie na książki.

Podkreślam: jeśli "aaa" lub ktokolwiek inny życzy sobie zwrotu tych pieniędzy to proszę o kontakt ze skarbnikiem i nie będzie żadnych problemów z ich odzyskaniem.
aaa

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: aaa »

NIE CHCE ZWROTU! Można by zaplanować jakąś wycieczkę, bo dzieci naprawdę czekają i dopytują się rodziców kiedy jadą do Pawłowa?
Czyli że na "starszaka" na następną wycieczkę jest 26 zł: 10 zł to rabat a 16 z wycieczki do Pawłowa?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: JakubB »

Nie wiem czy zwrot z książek zostanie przeznaczony akurat na wycieczkę - to zależy od aktualnych potrzeb: może to być wycieczka, a może prezenty na wielkanoc.
Zgadzam się całkowicie, że można by coś zorganizować. Może "aaa" ma jakąś praktyczną propozycję? Każdy pomysł wart rozważenia!
MCh
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2014, 17:23

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: MCh »

Myślę, że jeśli chodzi o wyjazd do Pawłowa, trzeba po prostu zapytać o to Panie. Ze względu na porę roku, i dość szybko zmieniającą się pogodę proponuję wziąć pod uwagę również jakieś atrakcje wewnętrzne. Może kulki w Gnieźnie lub Wrześni. Ewentualnie wyjazd do kina na Pszczółkę Maję?
htom
Posty: 12
Rejestracja: 11 wrz 2014, 13:33

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: htom »

Jeśli Panie odwołały wyjazd do Pawłowa to zrobiły to tylko i wyłącznie w trosce o nasze dzieci- pogoda nie dopisała oto co- nie ma o czym mówić. Właściciel mini zoo w Pawłowie nie ma innego wolnego terminu. Aż ciśnie się na usta klasyk już "sorry taki mamy klimat" i nikt za to nie może- ale przecież jest cały wachlarz możliwości innej wycieczki- jakieś propozycje dla Pań przedszkolanek organizatorek wyjazd?
aaa

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: aaa »

a to 100 zł które wpłaciliśmy na RR nie wystarczy Radzie do Wielkanocy???
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: wyjazd do Pawłowa

Post autor: JakubB »

Wielkanoc to tylko przykład, Szanowny(a) "aaa".

15 października 3-4 latki jadą do Jupilandu z Gnieźnie. Wyjazd o godz 9.
Szacunkowy koszt: 10 zł od dziecka za 2 godziny zabawy plus 200 autokar.
ODPOWIEDZ