Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: NT JOP »

zapraszam do poparcia na wyborach kandydata na radnego z okręgu nr 7 którym jest Jakub Bieńkowski.
Kto chciałby zadać pytanie "a cóz on takiego zrobił?" proponuje zacząć od wpisania frazy "Jakub Bieńkowski " w polu "wpisz szukaną frazę" na stronie www. Czerniejewo.pl. Następnie proszę przeszukać to forum, a zobaczycie bezdenną wielkość problemów na które zwraca uwagę Jakub i co ważniejsze próbuje znaleźć lekarstwo i odpowiedzi na nie.
ponadto:
1. Nie jest pupilkiem ani rady ani burmistrza wiec jakoś często na oficjalnych łamach nie gości.
A nie jest pupilkiem dlatego, ponieważ nie boi się powiedzieć prawdy również tej bolesnej dla urzędu, radnych i samego burmistrza.
2. Nie boi się podejmować wielkich wyzwań, jak choćby generalny remont świetlicy w Rakowie, pomimo bliżej nieokreślonych problemów które generalnie spadaj na urząd gminy gdy piłeczka znajduje się na tej własnie stronie (kopanie piłeczki trwa nieprzerwanie od 2016). UWAGA!! pozyskał zewnętrzne środki na ten remont!!!
3. Uruchomił wewnętrzna sieć internetową w Rakowie. Sfinansował ją, i administruje. Wlazł mi na dach i założył takie cuś i mam łącze ze światem. Nie połamał dachówek i nie spadł z niego. I niemożliwe stało się możliwe, Choć UMIG na pytanie o światłowód lub inne medium zdatne do tego celu, odpowiadał: wiedzieliście gdzie kupujecie działki, lub: jakież to gigantyczne koszty! oszaleliście?
4. Wygrywając konkurs napisany i zgłoszony głownie przez niego i Łukasza Sz. zwanego Nadszyszkownikiem, wspólnie z mieszkańcami sołectwa Rakowo zbudował, boisko, i ścieżkę o nazwie "droga wierzbowa " na którą gorąco zapraszamy
5. Rocznie, minimum 3 jego działania na rzecz społeczności sołectwa lub których jest współtwórca otrzymują nagrody i wyróżnienia.
6. nie pije dużo a powinien, i to jest akurat minus.
7. czego sie nie tknie, prostuje zakręty, rozsupłuje gordyjskie
8. Zapewne włodarze nie maja pojęcia (lub nie chcą mieć)o jego udziale w remoncie i przebudowie drogi do Wierzyc. Ale jego- dla mnie- bezsensowna skromność nie pozwala ujawnić swojego wkładu w przymuszaniu władz powiatu do wykonania tego kroku
9. napisał program i walczył o jawność glosowań... żenująco smutne zakończenie z inicjatywy JK... viewtopic.php?f=28&t=523
10. Kompletnie nie przeszkadza mu to, żę za jego prace laury zbiera burmistrz i świta która akurat wlecze ze sobą w celu odebrania nagrody.
11. co zrobiła dla przedszkola wiedzą ci rodzice którzy mieli z nim przyjemność odprowadzać tam dzieci (konkurs z BZ-WBK, pojemnik na kapselki liczący ich objętość (tak wiem, że zaprzeczysz że to nie tak), darmową stronę internetową itp itd. Nie oczekiwał "dziękuję" i nie otrzymał podziękowań.
12. zawsze pożycza mi stówę, nawet wtedy gdy musi pożyczyć od zony i zawsze udaje że zapomniał że ja zapomniałem że mam oddać.
13. Pomimo zwyrodnienia stawu barkowego czasami gra z nami w siatkę. Praktycznie zawsze przywlecze grilla i frytkownice. No , to tez. Nigdy o tym nie zapomina. I owszem, nie trzeba oddawać kasy.
14. Jak jedzie do sklepu, castoramy, komputronika ZAWSZE pyta czy ktoś czegoś nie potrzebuje. Znacie kogoś kto nakręca świadomie sobie problemów głownie z wyborami, w ten sposób?
15. Oglądasz 171237 odcinek mody na sukces i pada ci lapek.. tak... Dzwonisz do Jakuba. Ze co? ze 4 rano? spokojnie... no cóz... ale wiedz że przyjmie przeprosiny. Tylko nie od razu. Ważne że odcinek leci dalej. Nigdy nie odmawia pomocy.
16. przerobił 20 letniego jeep'a na off road'a. I działa.
17. mówi płynnie po angielsku i pewnie tez w suahili. Niestety jak tak mówi nic nie rozumiem.
18. jest przedsiębiorca i dziwne, ze woli tego jeepa od maseratti. ale tak lubi. Zapraszam na jego firmową stronę, zobaczycie co ma we łbie.
19. Ma trojkę rozrabiaków. I jakoś to ogarnia. jak? nie mam pojęcia. Pewnie dlatego, ze ma wspaniała żonę.
20. założył stowarzyszenie Rakowo. Ci co jeszcze o tym nie słyszeli pewnie niebawem usłyszą.
21. Własnie opublikował konkurs do O.S.T.Ro . Koncepcja tego programu i realizacja tego zamierzenia to jego zasługa.

godzinami mogę wymieniać co przez te 8 lat zamieszkania w Rakowie uczynił.
rak

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: rak »

coś Ty zrobił?
Tam się zmarnuje a u nas nie będzie miał kto ciągnąc zaczętych spraw. No umówmy się, nikt go nie zastąpi. Jakub przegraj, proszę cie.
Gość

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: Gość »

A poza ty buduje w Rakowie San Francisco ale po cichutku bez rozgłosu.Jako radny na pewno przyda się gminie i miastu.Przede wszystkim czyta ze zrozumieniem,bo umie.Taki radny jest nam potrzebny jako mieszkańcom.Tym którzy nie mogą na niego głosować bo są w innym okręgu musi pozostać tylko żal natomiast wszystkim którym zależy aby Jakub Bieńkowski został radnym i są z okręgu 7 pozostaje tylko przyłożyć w kratce dwie przecinające się linie. DW
00112313

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: 00112313 »

Jaka szkoda, że pan Jakub nie startuje z mojego okręgu. Takich ludzi nam trzeba.Trzymam kciuki za powodzenie w niedzielę.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: JakubB »

13. Pomimo zwyrodnienia stawu barkowego...
I teraz oprócz jątrzyciela będę jeszcze zwyrodnialcem :)

A tak serio to dziękuję za tą laurkę.
Chciałem napisać, że z całej tej roboty w sumie najfajniejsze było zawsze łażenie po dachach. Tak na prawdę jednak najfajniejsze jest zawsze to, że się spotykamy i robimy coś razem. Cokolwiek. Byle wspólnie, na wesoło, z przytupem i rezultatem. I za to dziękujmy sobie wszyscy na wzajem, bo to jest nasza siła jako wspólnoty.
rak

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: rak »

Jednym z zarzutów od wyborcy Jacka, do KWW Rakowo.org.pl było że Jacek strasznie się nadzwonił byśmy (MY, Rakowo) mieli nową drogę do Wierzyc (tu Jakub sie tylko uśmiechnął i nie udowadniał swoich zasług, nie wiedzieć dlaczego, bo wyczyny Jacka trochę blado wyglądają przy nim). Pomijam, ze to inwestycja powiatu i na pewno nie tylko dla Rakowa.
Nie wiem ile Jacek się nadzwonił ale wiem Ile Jakub się NAPISAŁ w tej sprawie. I wcale się nie zdziwię, ze musiał powstać w ZD etat do odpisywania Jakubowi a drogę pewnie zaczęli modernizować dla świętego spokoju: bo ten Bieńkowski z Rakowa... hehehe
Gość

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: Gość »

Jakub, życzę Ci zdobycia mandatu radnego. Jestem z innego okręgu wyborczego ale z chęcią zobaczę czy faktycznie przysłowie "radny bezradny" jest prawdziwe.
Słowo również o Panu Zakrzewskim, również z innego okręgu niż mój. Postać której chce się coś robić. Ostatni konkurs szachowy w szkole jest tego przykładem.
W moim poście nie może również zabraknąć Małgosi Janiszewskiej której działania również pokazują że jak się czegoś chce to można.
Dobrze że w gminie w której mieszkam są takie osoby.

Żeby nie było, mój post nie jest sponsorowany ani zlecony. Pisze tu sobie bo jest tu taka możliwość i miałem na to ochotę :)
857564

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: 857564 »

Kuba, z całego serca życzę zwycięstwa. Jest polityka rozumienia i rozumu w rozumieniu chodzi o to by płynąc i dryfować między falami aa w rozumie jest wytyczony kurs do konkretnego celu.Płyń z naszymi dobrymi myślami i życzeniami sukcesu.
obserwator

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: obserwator »

No.... to fakt Pani radna Janiszewska w pierwszej kadencji doczekała się asfaltu przed domem........
lipki

Re: Jakub Bieńkowski radym z okręgu nr 7. Dlaczego Jakub?

Post autor: lipki »

Kuba robił tabliczki z numerami domów jestem pewien. Pamieętam jak pytał kto potrzebuje i potem stawiali je. Kuba też jakoś szpadla się nie boi widziałem.


Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2018, 15:44 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ