dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: NT JOP »

post zakładam ja i choć temat może wydawać się, ze pogwałca niezależność tego forum to uważam, że tak nie jest, ponieważ post ten ustanawiam Ja a nie forum. A ja mam utarte zdanie na pewne sprawy.

I wybacz Jacku, ale nie zgodzę się z Tobą a dokładnie pod tym pod czym podpisujesz się w swojej ulotce. Kwestie te wypisuje ponizej.
Dodatkowo apelujesz o szacunek ale jak szanować kogoś kto przypisuje sobie cudzą prace i to kogo. Konkurenta. Którym jest Jakub Bieńkowski
wstydź się Jacku. Ty i to wasze lepsze jutro.
Nie chciałem Cie atakować, ale tego nie zdzierżę.

z ulotki z punktu Najważniejsze przedsięwzięcia dla okręgu nr 7:
(hasło: Zmieniamy Region)
1. w jaki sposób budowałeś tą kanalizacje? wbiłeś łopatę? wyłożyłeś na to ze swoich, kasę? czy Twoja rola to "przyklepanie" ze ma być budowana a dokładnie kontynuowana?
2. drogi. j.w.
3. budowa stacji podniesienia ciśnienia wody w Grabach. Gdzie ona jest? . Czy może zapomniałeś dopisać "planowana budowa". A jeszcze dokładniej: planowanie planowej budowy. A jakieś szczegóły bo jakoś my maluczcy o tym nie słyszeliśmy? kiedy i za co? z Twoich pieniędzy? Co takiego zrobiłeś, że stajesz się ojcem tej budowy? Pan z wodociągów z Gniezna ci powiedział ze trzeba wybudować taką stacje, bo nie ma innej rady na podniesienie ciśnienia?
4. tu już poszedłeś na całość: rozbudowa palców zabaw w Rakowie... Powiedz mi kiedy rozbudowywałeś bo widzisz ja zawsze byłem koło tego który to m.in rozbudował czyli JAKUBA BIEŃKOWSKIEGO i jakoś ciebie nie widziałem. A może pamiętasz co rozbudowywałeś? co tam na placach przybyło.. aa przepraszam byleś. Przybyłeś by zrobić sobie zdjęcie na końcu roboty. a jakże z burmistrzem.
To już nie żenada to hańba. Jacek przypisujesz sobie robotę w której guzik zrobiłeś oprócz zdjęcia.
5. przebudowa drogi. szkoda słów. Tak, mówiłeś mi że dzwoniłeś kilka razy w przeciągu tego roku. Tylko nie wiem po co i do kogo? . JAKUB BIEŃKOWSKI walczy o tę drogę zanim Ty zostałeś radnym. Pisemnie.
6.nie wiem gdzie jest chodnik w Rakowie. Może zapomniałeś rozwinąć? a może zakasałeś rękawy w innym Rakowie?
7. potwierdzam Jacek zapraszał nas na ping ponga nawet wystartowaliśmy bodajże w Niechanowie w jakimś turnieju.
8. bez komentarza.
9. proszę. Poprzedni vice burmistrz na to pytanie odpowiedział "nie bo nie". Ja dojeżdżam tak zwaną prywatna droga do domu. Wielokrotnie pytałem czy gmina odśnieży mi tą drogę czy nadal mam planować zakup pługa śnieżnego by choć karetka mogła do mnie dojechać jak mnie wylew chwyci co niechybnie się stanie gdy czytam takie banialuki z ulotek. A tu proszę, Jacek przejmuje takie drogi. Jacku wystarczy by gmina, swoim mieszkańcom, swoim podatnikom, zapewniała dojazd na każdej drodze. Niekoniecznie od razu je kupować. Bo przejąć to znaczy kupić tak? Wszak za darmo formalne, nie można "przejąc".
10.potwierdzam. Kreujesz w Goranine życie społeczne. Gratulacje.
11.Jacek wybudował dom dziennego pobytu osób starszych w grabach. Lub nadal buduje bo tego nie sprecyzował. Gratulacje Jacku. Głownie fantazji.


powiem ci Jacku co zrobiłeś: oprócz wywiązywania się sumiennie, ze swoich obowiązków czyli uczestniczenia w sesjach i podnoszenia tam reki, zorganizowałeś kilka fet głownie albo tylko dla Goraninie, generalnie zawsze opartej na podobnych konwencji, noto bene zawsze ciekawej. I tym samym powinieneś wpisać
1. zorganizowałem turniej piłki siatkowej/tenisa stołowego
2. zorganizow... itp

natomiast to co opisujesz, to nie ty zorganizowałeś tylko cały zespól ludzi ewentualnie z twoja pomocą i przykro mi ale powiem to, wcale nie z Twoim większościowym udziałem.

Bujać to my a nie nas, panowie szlachta
Załączniki
image-20181018_132257.jpg
image-20181018_132320.jpg
image-20181018_132311.jpg
myślę

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: myślę »

Jacek buduje wraz z TLJ przepompownie? to co budują wodociągi? W piśmie które jest w klejone, w temacie Susza Strukturalna jak byk jest napisane, że to wodociągi są autorem tej modernizacji. A może radny z okręgu nr 7 dorabia w wodociągach?
lipki

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: lipki »

ja tam gościa nie znam, ale myślę, że wszystko co w ulotce to jego plan na następna kadencję...
Bury

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: Bury »

to po co stopuje taką tępa manipulacje? jak to wygląda? Po co zmusza ludzi do wkurzania się?
Nie można było napisać "zamierzenia" lub jeszcze prościej: działania które podejmę w następnej kadencji?.
A ulotka jest tak sformułowana, że nie wiadomo czy to zrobił czy zamierza zrobić.
I dochodzimy do sedna: co ten Pan zrobił dla gminy?
Nie ma się czym pochwalić?
I dlatego taki zabieg zmieszania planów z realizacjami?

tępe cwaniactwo wyborcze. Nie wierze w przypadki. Ze ktoś nie doczytał, nie zastanowił się
Gość

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: Gość »

"bez"radny JS ciekawe czym w tym roku będzie "straszył" mieszkancow swojego San Francisco? Oby mu starczyło czasu na dowiezienie wszystkich mieszkańców do lokalu wyborczego :)
lipki

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: lipki »

zeby byla jasność - to nie jest moj kandytat - jednak sądze ze komentarze jak wyżej są niepotrzebne. to jest ojciec dzieci i dziadek wnuków... jak bym go nie wyzywał od bezradnych, albo manipulantorów...
rak

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: rak »

Masz zapewne racje... tyle tylko, ze radni nie rozmawiają a co najwyżej informują a i to rzadko. I później oburzenie i zdziwienie, ze agresja, ze niestosowne wypowiedzi. A jest sens zachowywać umiar? Jak tylko krzykiem i obelgą można zostać usłyszanym? bo adresaci to słyszą i to dobrze słyszą
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: NT JOP »

niedawno ktoś mnie zapytał dlaczego tak nie lubię burmistrza i Jacka. Mocno mnie to zdziwiło
Jak to nie lubię?
Wszak jest wręcz przeciwnie. Jacek to wspaniały kompan i do tego szalenie zabawny, istna dusza towarzystwa, podobnie zresztą jak Tadeusz Szymanek. Z tym ostatnim miałem okazje wielokrotnie rozmawiać na tzw . pogawędkach gabinetowych i było nie tylko zabawnie ale i ciekawie.
Tylko, że ja w urzędzie gminy nie szukam kumpli a fachowców. Nie fantastów a realistów. Nie gadaczy a działaczy.
I potrafię to rozdzielić.
Fachowców którzy potrafią skutecznie zarządzać tak poważnym przedsiębiorstwem, w którym uczestniczy ponad 7000 osób, którzy ofiarują swoje pieniądze, np.: 19 % od dochodu, jeśli są na liniowym, którzy oddają w zaufaniu swoja przyszłość. Szukam fachowców którzy potrafią sprawnie, taką masą dusz kierować.
Nie tylko zarządzać i kierować w czasie teraźniejszym, ale również mają EFEKTYWNY pomysł na to co będą czuli mieszkańcy za 5, 10 czy 15 lat. Zwłaszcza, że ten obecny czas, to czas prosperity, która z reguły nie trwa wiecznie. Bo to moje życie. I moje pieniądze. I nie oddaję tego w ręce nieodpowiednich fachowców

Wyborco pamiętaj o tym. Nie wybieraj tego kogo lubisz a wybierz tego o którym wiesz ze umie.
Gość

Re: dlaczego myli się Jacek z okręgu 7, w swojej ulotce

Post autor: Gość »

Zbyt duża pewność wygranej,troszkę Rakowo zamieszało w jego JS planach wyborczych.Inni z tego komitetu 11 są już radnymi a on musi walczyć o każdy głos.Troszkę nosek przytarty,może coś to zmieni-Zobaczymy!!! 21.10 już w niedzielę.Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wybory.naprawdę Wasz głos jest ważny.


Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2018, 15:38 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ