zdjęcia

aaa

zdjęcia

Post autor: aaa »

Czy ktoś wie coś w sprawie przyjazdu fotografa do przedszkola 13.10.2014??
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: zdjęcia

Post autor: JakubB »

To nie jest inicjatywa RR a więc wiem tylko tyle co z kartki na drzwiach:
data: 13.10.2014
portret w ramce z wiewiórką + 2 zdjęcia: 26 zł
zdjęcie grupowe - 8 zł
aaa

Re: zdjęcia

Post autor: aaa »

Wiem, że to nie inicjatywa RR. Chodzi o to że jednym rodzicom mówi się o wszystkim osobiście (akurat rodzicom z RR) a inni rodzice dowiadują się o czymś z kartki, albo nic nie wiedzą. I dopiero po wstawieniu tego tematu na forum pojawiły się kartki na drzwiach, a jedna mama wiedziała o wszystkim prędzej.
MCh
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2014, 17:23

Re: zdjęcia

Post autor: MCh »

Ja o zdjęciach dowiedziałam się w piątek- w momencie pojawienia się kartki:)

A swoją drogą "aaa" ma świetny pomysł! Może zróbmy listę mailingową, albo listę z numerami telefonu. Wtedy kontakt z rodzicami będzie znacznie ułatwiony.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: zdjęcia

Post autor: JakubB »

Oj spiskujecie "aaa", spiskujecie :)
Nie wiem kto wiedział wcześniej, kto później, a kto w ogóle, do chwili wywieszenia kartki, a co najważniejsze zupełnie nie rozumiem JAKIE TO MA ZNACZENIE.
Przy okazji wyjaśniam (za siebie bo nie wiem jak Magda i Henia): ja niemal o wszystkim dowiaduję się z kartek, robię zdjęcie i potem w domu wklepuję to na stronę www, najszybciej jak się da.
MCh
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2014, 17:23

Re: zdjęcia

Post autor: MCh »

Hehe...osobiście to ja się dowiedziałam, że moje dziecko ugryzło dziecko Kuby, co wyjaśniliśmy sobie potem:)

A tak serio- od dawna wiadomo, że jesienią i wiosną są w przedszkolu zdjęcia. Termin ustala fotograf. Nie Panie, nie Rada Rodziców, nie Pani Dyrektor. Fotograf. I już.
htom
Posty: 12
Rejestracja: 11 wrz 2014, 13:33

Re: zdjęcia

Post autor: htom »

haha... niestety ja również dowiedziałam się z kartki o zdjęciach w piątek o 15:30 w chwili odbioru mojego dziecka z przedszkola. Aczkolwiek domyślałam się że zdjęcia będą ponieważ od kiedy mam styczność z edukacją rokrocznie takie zdjęcia odbywają się- nie ma tu odkrycia. Tylko nie rozumiem meritum tej dyskusji? Cóż to zmieni jeśli mama A dowie się o przyjeździe fotografia w czwartek a mama B w piątek grubo ponad tydzień przed samym faktem? nie rozumiem...
ODPOWIEDZ