KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: NT JOP »

czekamy na wyniki
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: NT JOP »

ponad 60% frekwencja. Pogratulujmy sobie postawy obywatelskiej. To jest znaczący postęp.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: NT JOP »

uciekam bo późno, ale informacje które do mnie dotarły wskazują na wygrana Jacka. Gratuluje. Jacku zamiast urazy zachowaj te informacje jako sygnał, ze jednak nie jest malinowo. Jak zapewne zauważyłeś, tylko forma agresywnej korespondencji i tylko tuz przed wyborami daje szanse by zostać nie tylko usłyszanym ale również zapamiętanym, przez Was Panowie. Przykre ale prawdziwe.

Jakubie, nie znam rozkładu głosów ale sadząc po frekwencji zamieszałeś swoją kandydatura w tym kotle. I tym bardziej Tobie gratuluje bo zrobiłeś doprawdy wszytko by nie wygrać. Tak milczącego nigdy Cię nie widziałem.

Panowie TS i JS sugeruje podziękować Jakubowi za postawę bierności. Dzięki temu osiągnęliście to co zaplanowaliście.
Natomiast ja spełniłem swój obowiązek obywatelski i zamiast machnąć ręka oraz zająć się swoimi spawami wygarnąłem Wam to co mnie boli w tej gminie. Liczę na to, ze Panowie mimo wszystko zweryfikujecie swoją postawę ku zadowoleniu wszystkich.

do usłyszenia za 4 alta kiedy to ponownie odpalicie to forum hehehe
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: NT JOP »

JB 100, JS 135
Gość

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: Gość »

Nie za 4 a za 5 lat niestety.Dużo racji ale pycha tych panów nie pozwoli cokolwiek negocjować.Zobaczymy czy stać ich będzie na zrozumienie siebie i swojej postawy w tych wyborach.Wybory pokazały ,że społeczeństwo Czerniejewa,i wsi pod Czerniejewem miało zupełnie w nosie to co robił pan burmistrz i świta.Dali temu wyraz frekwencją,niską.I tu wracamy do obrazu społeczności Czerniejewskiej z której jest zadowolony pan burmistrz bo nie miał kontrkandydata i 11 jego radnych.Spróbujmy zrobić coś aby to zmienić.Gratuluję Kubie wyniku,który dla nas malutkich jest sukcesem,niewiele brakowało a bez pieniędzy i bez wielkich fanfar mogliśmy to wygrać.W następnych wyborach nie będzie tak łatwo.Pozdrawiam i dziękuje wszystkim zaangażowanym.
Gość

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: Gość »

Co wy ludzie TS 84%?? Aż tak wam dobrze? Brak MT to też bardzo zła wiadomość teraz każde głosowanie to 15:0 bez żadnej dyskusji. Szkoda.
Gość

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: Gość »

No to chleba i igrzysk.Teraz w Czerniejewie będą tylko igrzyska a dojedziemy na nie na rowerach.A urząd będzie działał tak jak działa.I to wszystko po wyborach.Smutne!!!
Xyz

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: Xyz »

Nie ważne kto głosuje ważne kto głosy liczy ...
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: KOGO WYBRALIśMY W DNIU- 21.10.2018

Post autor: NT JOP »

GK nadal vice?
ODPOWIEDZ