Oficjalne wyniki

NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: NT JOP »

padł głos na nie, za SZ ok. ale w takim razie kto? proszę nie stosować tylko metodę negacji ale zaraz potem podać rozwiązanie problemu. Bo będzie jak z autobusami: PKS Gniezno się wycofuje z przewozów w gminie i... i w związku z tym nie będzie komunikacji. Nie bądźmy retorycznie jak burmistrz z TLJ na wiecach wyborczych.

Sławek zakrzewski w przeciwieństwie do obecnego przewodniczącego to osoba bardziej dynamiczna niekoniecznie gabinetowiec ale również terenowiec myślę, że o podobnych możliwościach mediacyjnych (bo tych JK nie można odmówić), doskonale przygotowany merytorycznie (chociażby konstrukcja budżetu, szanowni radni albo też legislaktyka), z doświadczeniem na podobnym stanowisku, i nade wszytko widzący problemy gminne w szerszym zakresie niż tylko to, ze są i będą.
Nie jest to radny którego szczytem możliwości jest organizacja konkursów lub jakiś zawodów, a zaangażowanie w problemy gminy opiera się nie tylko na sumiennym uczestnictwie w sesjach rady, w wykonywaniu narzuconych obowiązków i podnoszeniu reki. SZ jest samodzielny. I wiem ze potrafi grupować zadania i je w odpowiednich proporcjach potrafi powierzyć innym.

Tak oceniam Sławka
3962994

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: 3962994 »

JK nie pozwoli sobie odebrać buławy, bo jemu jak nikomu zależy na tym by błyszczeć odbitym światłem poza tym kolejni nowi radni to też ludzie JK więc marzenie o zmianie przewodniczącego to tak jak marzenie o locie w kosmos. Nadal bla bla bla bla bla i puszenie sie funkcją.
Gość

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: Gość »

Słuchajcie panowie JK po prostu nie nadaje się na funkcję szefa rady,potrzebna jest zmiana i ja zacząłem już pierwsze rozmowy z radnymi na razie jednym,próbowałem przekonać,myślę, że zasiałem odrobinę niepewności a może i wahania.To już coś.Może przyniesie jakiś efekt.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: NT JOP »

a głosowanie na czy tez za Przew. jest jawne?
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: JakubB »

Głosowanie na przewodniczącego jest tajne.
aaaaa

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: aaaaa »

Koledzy przestańcie bić pianę. Przewodniczący się nie zmieni i nic sie wogóle nie zmieni.
Sala będzie zbudowana i to jest najważniejsze.
marynia

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: marynia »

Sala - kiełbasa wyborcza. A co poza tym? Nic
654321

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: 654321 »

NT JOP pisze: 23 paź 2018, 2:42 tak, Sławek Zakrzewski to bardzo dobry pomysł jako przewodniczący

Myślę, że pod Sławka przewodnictwem rada stałaby się faktycznym i kreatywnym ciałem ustawodawczym, a nie maszynką do bezrefleksyjnego przyklepywania pomysłów burmistrza który jest z założenia ciałem wykonawczym. Co oczywiście nie oznacza, ze nie może mieć dobrych pomysłów.
:lol:
co Ty wiesz ;)
3962994

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: 3962994 »

Sławek na przewodniczącego rady tez mi coś lepszego pomysłu nie słyszano od dawna.Przecież Sławek nic innego nie robi jak wtóruje do taktu, nic tylko chwali bez zająknięcia więc o bezrefleksyjnym postępowaniu nie ma mowy. to kolejna stracona szansa. Pan Tasiemski portafił się postawić,a teraz nikt czyli wszystko bez zmian na które czekano.
11111

Re: Oficjalne wyniki

Post autor: 11111 »

" lepszego pomysłu nie słyszano od dawna"
no właśnie. masz lepszy?
masz 15 radnych i jeden musi zostać przewodniczącym. Marka nie ma poza tym i tak by się nie zgodził.
masz lepszy pomysł?
ODPOWIEDZ