zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: JakubB »

Ad 2. Dodałem temat "Nasze pomysły oczekiwania "
Ad 1. Spokojnie, ja wszystkie pytania z dyskusji ogólnej postaram się prędzej czy później wyłuskać. Na razie zamieszczam pytania, na które mamy już odpowiedzi a więc te które padły na spotkaniu w Rakowie.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: NT JOP »

jestem spokojny.. nie widać?
ona

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: ona »

i co z tym placem zabaw na lipkach bo jak nic sie nie ruszy to ja sie postaram w innych zródłach nawet przesle zdjecie do prasy niech zobacza jaki maja plac zabaw dzieci na lipkacg smieszne to jest
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: NT JOP »

ONA
wybory. zapraszam do innego okienka pt Wybory Samorządowe 2014 i wal... wal aż zaboli. Choć po prawdzie to pytanie pewnie do sołtysa.. Ach zapomniałem. Nie ma internetu. No to do istancji wyzej wal, pukaj, krzycz. Bo za niedługo, po wyborach, na 4 lata będą Cię olewać
Aneta

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: Aneta »

Do "ONA" !

To idź do tej prasy do Cię wyśmieją! :lol: Jak coś Ci nie pasuje to zrób sobie na ogrodzie plac zabaw! Kup huśtawki i piaskownice i problemu nie będziesz miała! Sołtys sam musi wszystko robić bo pieniędzy z gminy na "robotników" nie bardzo chcą dać! Każdy ma swoją robotę i jej pilnuje! A jak ty nie masz co robić to rusz ... i rób! Wystarczy grzecznie zapytać a nie z .... wylatywać! Było zebranie trzeba było przyjść i się odezwać a nie mądra w necie a ... w świecie!

PS. Tak ma marginesie jak komuś przeszkadzają "plagi" to po jakiego diabła się przeprowadzaliście z "miasta" na wieś?? A teraz to wielcy ... Państwo bo pszczoły bo żmije bo sarny i co jeszcze? Bo niebo i ziemia? Weście się ogarnijcie ludzie!! Żyjemy w takiej epoce że wszystko jest dla ludzi! Aaa.. Jeszcze coś - zastrzeżenia macie bo na zebraniach są cukierki michałki on kupuje to wszystko ze swojej kieszeni a jeżeli nie pasuje Wam do ... nie jedzcie! :mrgreen:

PS.2. Sołtys niech zostanie ten co jest bo naprawdę jest w porządku i ja osobiście zastrzeżeń nie mam. Co by się stało jest zawsze na telefon. Napewno niebawem to przeczyta także Pozdrowienia dla Sołtysa P.Macieja :)

OD MODERATORA:
Wykropkowałem co nie co. Proszę kulturalniej na przyszłość.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: zebranie w świetlicy 27.10.2014 spotkanie z kandydatami

Post autor: NT JOP »

Aneto
pozwolisz ze odpowiem Tobie w temacie "SOŁTYS... jaki powinien być?preludium do wyborów. Bo skoro o tym gawędzimy to trzymajmy się tematów.
ODPOWIEDZ