Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: NT JOP »

pojść na wybory świadomie w czym ma pomóc to forum. Wtedy zmieni sie wszysko
Hania

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: Hania »

obserwator pisze:a summary?
za duzo tego a w konsekwencji pokrzytczeli pomarudzili i poszli. rzucił kros pomysł co z tym z robic ? a nie ze jest problem?
fajne cyfry i to robi wrazenbie
Jeden z pomysłów jak uzyskać oszczędności podał serwis, o którym nikt nie chce mówić, a chyba wszyscy znają.

wejdź na:
burmistrzowie.pl/kontrowersje/oszczednosc-na-burmistrzu/
Bolek

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: Bolek »

To SKANDAL

Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza, Pełnomocnikiem Wyborczym Komitetu Wyborczego "Wyborców w Naszych Rękach" (adres:62-250 Czerniejewo, Szkolna 6 ) ,
jest córka Pani Sekretarki Burmistrza, nie dawno przyjętego pracownika Gminy Czerniejewo.
Czy to polecenie służbowe ???

wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/2991/0/RDA/300302
LIPKI

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: LIPKI »

Może nikt nie chciał się podjąć tej zaszczytnej funkcji.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: JakubB »

Nie bardzo rozumiem co w tym złego, a już na pewno jest to dalekie od skandalu.
Na szefa swojego komitetu raczej wybiera się przyjaciół a nie wrogów, a to czy jest to pracownik gminy, jego córka, siostra, czy wujek, według mnie, nie ma znaczenia.
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: kunegunda1964 »

Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza, Pełnomocnikiem Wyborczym Komitetu Wyborczego "Wyborców w Naszych Rękach" (adres:62-250 Czerniejewo, Szkolna 6 ) ,
jest córka Pani Sekretarki Burmistrza, nie dawno przyjętego pracownika Gminy Czerniejewo.
Czy to polecenie służbowe ???
To post powyżej czy mogę się zapytać gdzie została przyjęta córka sekretarki? "Przecież nie dawno przyjętego pracownika Gminy Czerniejewo". Jak się coś piszę to należy to sprawdzić czy to prawda wystarczy wejść na stronę ZSP Czerniejewo i zobaczyć gdzie córka pracuje. Pozdrawiam miałem już nie pisać(cenzura) ale jak ktoś przękreca fakty nie moge tego tak zostawić, i należy to sprostować.
kunegunda1964
Prawdziwy forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:16

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: kunegunda1964 »

Zastanawiam się co jest do usunięcia? Moim skromnym zdaniem z faktami się nie dyskutuje, bo tak naprawdę wszyscy mogą sprawdzić, gdzie córka sekretarki Burmistrza pracuje. Ja tylko sprostowałem poprzedni post i nie jestem agresywny, są to tylko insynuacje Cenzora.
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: JakubB »

Cenzor z tej strony. Zanim ukryję te posty zapytam jeszcze... o co w ogóle chodzi? O to, że ktoś został dawno czy niedawno zatrudniony, czy, że pracownik jest gminny czy nie?
doKunegunda

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: doKunegunda »

Gość - Zbysiu ODNOŚNIK BEZPOŚREDNI
Czy wiecie, że spośród podanych przez Kunegundę nazwisk pracowników (oczywiście w oparciu o Gminny BIP) 2 osoby kilka miesięcy temu zmieniły nazwiska (patrz.tabliczki informacyjne przy drzwiach pokoi miejscowego urzędu)?! Nie ma to jak rzetelność i pracowitość!!! Chwała na wysokości!!!!
wypowiedz mieszkańca wzięta ze strony Pani Burmistrz ze strony
Bolek

Re: Pani Grychowska: Koszty utrzymania urzędu gminy

Post autor: Bolek »

kunegunda1964 pisze:Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza, Pełnomocnikiem Wyborczym Komitetu Wyborczego "Wyborców w Naszych Rękach" (adres:62-250 Czerniejewo, Szkolna 6 ) ,
jest córka Pani Sekretarki Burmistrza, nie dawno przyjętego pracownika Gminy Czerniejewo.
Czy to polecenie służbowe ???
To post powyżej czy mogę się zapytać gdzie została przyjęta córka sekretarki? "Przecież nie dawno przyjętego pracownika Gminy Czerniejewo". Jak się coś piszę to należy to sprawdzić czy to prawda wystarczy wejść na stronę ZSP Czerniejewo i zobaczyć gdzie córka pracuje. Pozdrawiam miałem już nie pisać(cenzura) ale jak ktoś przękreca fakty nie moge tego tak zostawić, i należy to sprostować.
Do kunegunda1964:
Pracownik Gminy Czerniejewo to także osoba zatrudniona w ZSP, finansowanego wprost z gminnego budżetu. Informacja została wcześniej sprawdzona. Ty zrozumiałeś, że jest to pracownik "Urzędu Miasta i Gminy", a tak nie napisałem.
Gmina Czerniejewo to coś więcej niż Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo.
ODPOWIEDZ