Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

DO Kandydata
Mógłby Pan skomentować odpowiedz Wiceburmistrza która cytuje w temacie dotycząca kosztów UMIG:
Dla sprawiedliwości i aby nie być posądzanym o tendencyjność dodam, że bodajże wiceburmistrz powiedział że uwidocznienie kosztów ma związek z przypisaniem danej sfery wydatków do konkretnego działu w tym przypadku (czyli Czerniejewa) te działania lokowane są pod wydatkami urzędu...
Czy faktycznie tak jest, no i czy faktycznie tak nie jest w innych gminach
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Do Kandydata
Uściślę: chodzi mi o rozszerzenie Pana wypowiedzi na temat lokowania kosztów w strukturze UMiG Czerniejewo w tym , kosztów związanych z terenami zielonymi, i innymi działaniami które mogą być przypisywane gdzieś indziej w systemie rozliczeń innych gmin. Jeśli ma Pan wiedzę na ten temat proszę o jej ujawnienie. Proponuje też, ten fragment przenieść do tematu dotyczacego kosztów, włącznie z przekopiowaniem Pana wypowiedzi związanej z tym zagadnieniem
JakubB
Administrator
Posty: 1129
Rejestracja: 14 lut 2012, 17:00

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: JakubB »

Sowa:
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie i rzeczowy komentarz.
Został przeniesiony do właściwego tematu viewtopic.php?f=6&t=67
ps. Proszę tylko na przyszłość bez przytyków o kabaretach.
Sowa
Posty: 48
Rejestracja: 30 paź 2014, 8:15

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Sowa »

Przepraszam, jeśli pojawiły się jakiekolwiek niestosowne treści.
Zgodnie z sugestią w przyszłości postaram się "nie obrażać" KABARETÓW :-)))
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

Chciałbym tutaj wyraźnie zaznaczyć po co czas trwonię na to. Jeden kamień rzucony z odpowiednia siła i kierunkiem możne zerwać lawinę. Ale nie chodzi mi o rewolucje. Nie chodzi mi o obalanie władz. Nie mam najmniejszej pewności, ze nowe znaczy lepsze. A nie mam bo nie znam. DLA MNIE TO PARANOJA, NIEUDACZNICTWO, BRAK KONSEKWENCJI, ZAWRACANIE d... I STRATA NASZCzESCIE tylko ICH CZASU.

Czytam zarzuty do obecnej kadencji a zwłaszcza do DG
PYTAM: gdzie są współrządzący. tchórzem obleceni kryją się za DG by zebrała jak najwięcej, a sami jak szambo w deszczówce się rozwodni wypłyną jak zawsze nieubrudzeni?
Tchórzami sie brzydzę, a tylko nie toleruje osób które mnie ignorują choć nie mogą, lub popełniają błędy za moje pieniądze. Ale szanuje je za odwagę. Popełniać błędy ludzka rzecz.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

pytanie ( z tematu koszty utrzymania ...):
"Skoro w punkcie 2 jest tak super jak nam się tutaj lokalnie powtarza, a nawet ten punkt nie ciągnie nas w górę, to faktycznie pozostałe muszę niestety być w bardzo złej kondycji. Do poprawy."
jak to sie ma do tego:
http://www.danutagrychowska.pl/index.ph ... waluacyjne
obserwator

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: obserwator »

Ty taki trochę wichrzyciel -mąciwoda, tu kopnie, tam pogłaszcze, tamtego uszczypnie. Taki tez musi być.

uzupełnienie cie leniu, i pozostali którym sie nie chce szperać (mi tez nie):
Super Danusia głosi:
Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu analizę aktywności samorządów terytorialnych w sięganiu po wsparcie z EFRR w ramach WRPO na lata 2007 - 2013. Gmina Czerniejewo znajduje się w czołówce najaktywniejszych gmin w pozyskiwaniu środków.
Cały raport z badania ewaluacyjnego WRPO
BADANIE EWALUACYJNE
„ANALIZA AKTYWNOŚCI SAMORZĄDÓW TERYTORIALNYCH W SIĘGANIU PO WSPARCIE Z EFRR W RAMACH WRPO NA LATA 2007 – 2013”

no i nie da sie wkleić map
po frytkch i zapale.
http://www.danutagrychowska.pl/index.ph ... ection-kmt

sami wejdzcie. Bo tam czarno na białym ze faktycznie jak dawali to brali. Tez bym brał.

No KubusB bron sie:-)
ona

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: ona »

sołtysi nic nie robią szczegulnie sołtys lipek i rakowa mowa znowu o placu zabaw na lipkach to jest hańba jak ono wyglada zarośniete ja wiem że jest mało dzieci ale rośnie nam nowe pokolenie gdzie są fundusze które był na place zabaw
Slawek
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:42

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Slawek »

Nie zgadzam się! Wymienię bardzo aktywnych sołtysów: Pawłowa, Goranina, Gębarzewka, Nidomia, Pakszyna, Grabów, Kosmowa... Bardzo proszę nie uogólniać.
ona

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: ona »

tak zgadzam sie ci sołtysi robia ale sołtys lipek olewa wszystko w goraninie piekny plac zabaw boisko i nawet sala a na lipkach zarosniete wszystko
ODPOWIEDZ