Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
onek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: onek »

ONA ty zapytaj lipkowskiego kandydata (okręg ) o ta kwestie. bo się z pytaniem nie przebijesz
ona

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: ona »

a kto jest tym kantydatem
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

1.Koszty koszty koszty! a ilu kierowników w urzędzie?!!!!!!!! kierownik i równoczesnie zastępca innego kierownika?! wiadomo-nie ma to jak "zaufani" ludzie! Były pracownik PCPR "specjalistą od pozyskiwania środków" -po przeniesieniu z Gniezna (z dobrej pracy na lepszą) chwilę później przez ponad 6 m-cy na ZLA!!! w konkursie na stanowisko w tutejszym urzędzie "'przedkłada więcej dokumentów niż było wymagane. duży projekt" ! po "wygranej" pewnie czekać będzie wyższe stanowisko, nowe i .............lepiej płatne!!! koszty! koszty! koszty! pusty śmiech mnie ogarnia gdy widzę, że traktuje się ludzi jak półgłówków. najważniejsze, żeby wiedzieć czym cechuje się dobry przywódca (no właśnie "szklana cebula"=jak przez szkło niestety wszystko widać) 2.Jestem zniesmaczona poziomem spotkania w Pawłowie! a moderator?!.....jeden wielki chaos! czuć było smród wyborczy, widać było prawdziwe oblicze tych, których gotowa byłam podziwiać za szlachetność czynów (wprost słoma z przysłowiowych papci wylazła)! w wypowiedziach "niektórych" powiało lekkim szantażem! Rządza władzy jest tak ogromna, że zatraca się granice zwykłej przyzwoitości. Chłopaki przepraszam za szczerość ale zapewniam Was, że nie znacie realiów panujących tutaj. Każdy chce pracować! a w białych rękawiczkach mozna zrobić wszystko.Dlaczego ludzie milczą? wg mnie albo są "pod urokiem ....", albo "boją się", albo są tępi. Na pewno jestem w ogromnym błędzie!!!!!!!!!!!
tomek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: tomek »

Uwaga cenzura!Dzis odwiedziłem konto Komitetu Wyborczego Pani Danuty na facebook i zainteresował mnie wpis pani Burmistrz opisujący spotkanie wyborcze w Nidomiu (zainteresowanych odsyłam do przeczytania na facebook).We wpisie Pani Danuta ma ogromny żal o to Pani sołtys Nidomia,ze jako gospodarz zebrania niesłusznie zaatakowała radnych powiatowych głównie Pana Rajmunda oto że jako radni powiatowi nic nie zrobili dla jej miejscowości JAK MOGŁA .A przecież jak twierdzi pani Burmistrz Pan Rajmund finansuje dożywianie dzieci w szkołach a zatem dzieci z Nidomia tez korzystają.Sęk wtym że dzieci z Nidomia uczęszczają do szkoły w Żydowie (na kolejnym spotkaniu wyborczym w Pawłowie sam Pan Rajmund stwierdził,że finansuje dożywianie dzieci gminnych tylko w szkole w Czerniejewie bo szkoła w Żydowie nie była tym zainteresowana).Nasuwa się pytanie czy Pani Burmuistrz nie wie gdzie uczą sie dzieci z Nidomia czy też w takiej obfitości darów ze strony Pana Gasiorka się pogubiła.Postanowiłem skomentować wpis i oczekiwałem ustosunkowania się do niego ,na odpowiedz nie musiałem długo czekac ,pojawiła się po kilku minutach w której pani Danuta próbowała upierać
się przy swojej wersji dożywiania dzieci w Żydowie padły nawet konkretne liczby ilości dzieci.Na to ja odpowiedziałem że chyba jednak Pan Rajmund wie lepiej kogo i gdzie finansuje.Nastepnie w obliczu braku rzeczowych argumentów mój wpis i wszystkie inne komentarze zostały USUNIETE.Ale to jeszcze koniec nie dzisiejszej przygody z kontem komitetu Pani Burmistrz.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

A to ciekawostka. Dzięki Tomkowi odkryłem drugie dno jest sprawy
Mianowicie w Czeluścinie (pozdrawiam Mieszkańców), pani Burmistrz, narzekając na straszliwy deficyt czasu (narzekając na to nie tylko w Czeluscinie, co akurat nie dziwi), na totalne niewyrabianie sie z niczym, starała się wykręcić od naszej prośby odpowiedzi na pytania, twierdząc ze na przesiadywanie przed komputerem to juz na pewno czasu nie znajdzie. a jednak z tym czasem nie jest tak zle u pani Burmistrz skoro fejsik na bieżąco jest obsługiwany. Czyli świta nadzieja, ze w sobotę dowiemy się, z godnie z obietnica p. Burmistrz jak odpowie na pytania
tomek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: tomek »

tomek pisze:Uwaga cenzura!Dzis odwiedziłem konto Komitetu Wyborczego Pani Danuty na facebook i zainteresował mnie wpis pani Burmistrz opisujący spotkanie wyborcze w Nidomiu (zainteresowanych odsyłam do przeczytania na facebook).We wpisie Pani Danuta ma ogromny żal o to Pani sołtys Nidomia,ze jako gospodarz zebrania niesłusznie zaatakowała radnych powiatowych głównie Pana Rajmunda oto że jako radni powiatowi nic nie zrobili dla jej miejscowości JAK MOGŁA .A przecież jak twierdzi pani Burmistrz Pan Rajmund finansuje dożywianie dzieci w szkołach a zatem dzieci z Nidomia tez korzystają.Sęk wtym że dzieci z Nidomia uczęszczają do szkoły w Żydowie (na kolejnym spotkaniu wyborczym w Pawłowie sam Pan Rajmund stwierdził,że finansuje dożywianie dzieci gminnych tylko w szkole w Czerniejewie bo szkoła w Żydowie nie była tym zainteresowana).Nasuwa się pytanie czy Pani Burmuistrz nie wie gdzie uczą sie dzieci z Nidomia czy też w takiej obfitości darów ze strony Pana Gasiorka się pogubiła.Postanowiłem skomentować wpis i oczekiwałem ustosunkowania się do niego ,na odpowiedz nie musiałem długo czekac ,pojawiła się po kilku minutach w której pani Danuta próbowała upierać
się przy swojej wersji dożywiania dzieci w Żydowie padły nawet konkretne liczby ilości dzieci.Na to ja odpowiedziałem że chyba jednak Pan Rajmund wie lepiej kogo i gdzie finansuje.Nastepnie w obliczu braku rzeczowych argumentów mój wpis i wszystkie inne komentarze zostały USUNIETE.Ale to jeszcze koniec nie dzisiejszej przygody z kontem komitetu Pani Burmistrz.
Wczoraj mi się nie zapisała kontynuacja (póżna pora i normalnie to już śpię)a dalszy ciąg historii jest taki.Po tej akcji jako rozżalony obywatel i wyborca wyraziłem się mniej więcej w takim tonie ze nie zgadzam się na takie traktowanie obywateli i że te metody są jako żywo wyjęte z poprzedniego ustroju i że sprawdza się tu przysłowie(cytuję)"czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci" .I po tym wpisie zostałem już ZABLOKOWANY jak to się mówi na amen.A w ogóle to najważniejsze w tym jest to co wypisuje pani Burmistrz w tym wpisie na koncie komitetu na facebook (o którym wcześniej pisałem i odsyłam zainteresowanych do przeczytania ,jeszcze jest ha ha)a mianowicie w sposób a jakim ODDANIEM walczy o dobre samopoczucie Pana Rajmunda daje do myślenia i aż chciało by się zapytać .Kto tu tak naprawdę rządzi?...
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Marek »

i powiało na NFM i nie tylko.................. niezaspokojonymi ambicjami, niespełnionymi przed laty obietnicami "intratnych posadek" po których długo lizało się rany, zawiścią. Pseudo przyjaciele kandydatów = mistrzowie anonimów, pomówień i złośliwości tradycyjnie uaktywnili się! Wreszcie w swoim żywiole! Oby kiedyś nie zacisnęli sobie pętli na szyi. Życzę im chociaż raz w życiu opamiętania się w porę.
Emilka
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2014, 23:18

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Emilka »

do Marek
Przecież nic prostszego jak startować w wyborach (chyba, że ma bolesne doświadczenia w tej sprawie).
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

Marek, Emilka

Z naturą nie wygrasz. Najważniejsze, że kij ma dwa końce. tylko czekać...
ODPOWIEDZ