Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

ODPOWIEDZ
Tomek

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Tomek »

Marek pisze:i powiało na NFM i nie tylko.................. niezaspokojonymi ambicjami, niespełnionymi przed laty obietnicami "intratnych posadek" po których długo lizało się rany, zawiścią. Pseudo przyjaciele kandydatów = mistrzowie anonimów, pomówień i złośliwości tradycyjnie uaktywnili się! Wreszcie w swoim żywiole! Oby kiedyś nie zacisnęli sobie pętli na szyi. Życzę im chociaż raz w życiu opamiętania się w porę.
Drogi Marku proszę nie mierzyć wszystkich SWOJĄ miarą mnie tylko i wyłącznie zależy na tym żeby w naszej gminie było normalnie ,a mam wrażenie że teraz nie jest a co mi się nie podoba to już napisałem wcześniej i nie chcę się powtarzać.Pozdrawiam
Marek
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 0:30

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Marek »

do Tomek

hm??? swoją miara mówisz? z etyką i moralnością nie mam problemów! co do normalności w gminie sceptycznie podchodzę wiedząc tyle ile wiem i nie dziwi wcale to co dzieje się w rządzie skoro tutaj takie bagno. Pozdrawiam
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

do Marek

Jeśli dobrze wsłuchuję się w brzmiącą na NFM nutę to niestety to forum stało się zwykłą pralnią brudów przez kilka zawistnych osób. Ten sam robił to cztery lata temu na Informacjach Lokalnych. Nie wiem czy jest sens dla jednego popaprańca tu bywać
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

to tez w końcu odpowiedz, ale faktycznie, walk to raczej unikajmy. Był dzisiaj w Rakowe Jacek Siwka. Gratulacje za energicznosc
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

Tra la la w Kosmowie impreza trwa (12.11.2014)! Przybocznice i ułani patrzą w DG jak zaczarowani!
Hopsasa hopsasa Dana tańczy dla Rajmundasa. Po gentelmeńsku wyprowadzono konkurencje z sali i impreza trwa dali :)
Cicho sza pseudo "niezależny?" komitet MŚ to tragifarsa. A Ty Tadziu nie bądź cielę weź swą ekipę i baluj w niedzielę!

Szukam sponsora, który wyda moje marniutkie rymy bo z pracą cinko ! Jeśli nie to idę do norek! Zabiorę was z sobą i niewygodnych z UG oraz innych instytucyji ! A jak zostanę już biznesmenem to sprywatyzuję wszystkie instytucyje w gminie i zwolnię największe świnie ! ; )
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

no radykale. godne to i sprawiedliwe (chyba)
\dla mnie MS to mistrzostwa swiata- znaczy sie skrót
a pseudo niezaleznego nie potrafie wytypować z tłumu pseudoniezaleznych- moze jasniej dla tych nowych (m.in mnie)?
chyba ze to NFM jset pseudoniezalezne w Twojej opinii?
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

NT JOP

Nie podejrzewam Was o to. Jeszcze trochę musicie tu pożyć aby zobaczyć drugie dno i prawdziwą twarz wielu. Ostrożnie z przedwczesnym popadaniem w zachwyt i wystawianiem wysokich not. Sam popełniłem kiedyś te błędy.
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

To jestes jednym z nielicznych którzy sie do tego potrafia przyznac. Wiesz- tak po prawdzie to guzik z bezstronnościa forum bo jak widzisz przewarzaja przeciwnicy DG co wcale nie oznacza ze sa stronnikami TS.
Naprawde, pal mnie ciekawosc o czym TY, Marek, Emilka, Tomek gawedzicie. Czry mary. Z "jasnoscia" wypowiedzi idzie Wam lepiej niz kandydatom na burmistrza no nie wspominajać o liderze uników
NT JOP
Stały bywalec
Posty: 1830
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:54
Kontakt:

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: NT JOP »

ps wyabcz byki ort. miałe 3 z matury z polaka. to wiele wyjasnia
Kris
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2014, 23:39

Re: Wolna dyskusja nie związana z pytaniami

Post autor: Kris »

Czary mary? Zapewniam, że nie! zainteresowani wiedzą w czym rzecz. Każdy ma swój czas na milczenie i na mówienie. Kazdy wykorzystuje ten czas według własnego uznania. Teraz czas na kandydatów-dajmy im mówić, pokazać się z dobrej i złej strony po to aby 16 zagłosować zgodnie z własnym sumieniem.
ODPOWIEDZ